Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Porównanie transmiter a adapter-kaseta ktoś sprawdzał?


bushi

Rekomendowane odpowiedzi

probowalem takiego czegos w a6 , jesli masz gdzies jakosc dzwieku to za "cene kraty piwa" obleci, jesli masz choc troche wyczulone ucho to kupuj browar i odpusc sobie kasete :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowalem takiego czegos w a6 , jesli masz gdzies jakosc dzwieku to za "cene kraty piwa" obleci, jesli masz choc troche wyczulone ucho to kupuj browar i odpusc sobie kasete :)

zaraz zaraz....adaprer nawet przy MP3 lepiej daje dzwiek niz radio/kaseta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście miałem okazję bawić się jednym i drugim sprzętem więc powiem krótko: kaseta zniekształca dźwięk, w fale transmitera często wchodzi radio Maryjan :P

Odradzam jedno i drugie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście miałem okazję bawić się jednym i drugim sprzętem więc powiem krótko: kaseta zniekształca dźwięk, w fale transmitera często wchodzi radio Maryjan :P

Odradzam jedno i drugie :mrgreen:

no chyba tylko wtedy jak ma ustawioną częstotliwość zbliżoną do RM, z tego co wiem są adaptery w których można częstotliwość regulować w jakimś tam zakresie

a jakość ????????? :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wiozłem kolege, który ma coś takiego i się zaczęliśmy bawić tym....

Nie podobało mi się. Słychać trzaski (być może słaba bateria transmitera)

Chyba najlepsze rozwiązania to podpiecie pod IN/AUX jesli jest w radiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepsze rozwiązania to podpiecie pod IN/AUX jesli jest w radiu.

Do ori tez da rade sie podlonczyc, tylko wtedy chyba trzeba zrezygnowac z odtwarzacza kasety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą kasetą adapterem niejest aż tak tragicznie ja to podlączylem u siebie i dźwięk lecial z mp3 i grało to jako tako niejest też tak że sie tego nieda słuchać. Gorzej jest z kablami które sie pałentają po aucie i dlatego więcej tego niepodłącze. Kaseta ma jeden fajny plus jak masz podłączoną komórke pod nią tak jak ja miałem to jet fajny zestaw głośnomówiący :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Transmiter FM i jest całkiem całkiem

Zakres fal ma taki że nie zakłóca go raczej nic - nic mi się nie przydarzyło.

Kupiłem na allegro za 20pln, jeden reklamowałem, następny też nie był sprawny ale po rozkręceniu wyczyszczeniu wilgoci i poprawieniu kilku lutów jest ok. Jakość dźwięku jak z radia przy super sygnale.

Jak się uruchamia transmiter to cichnie szum w głośnikach w momencie włączenia tego ustrojstwa i słychać tylko muzykę. Jak na urządzenie za 20zł to jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...