Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o opinie - samochód idzie do 110 km/h i łapie muła ;/


Szerszeniatko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Mam problem z moją audi A4B5 110 koni.

Samochód rozpędza się normalnie, wkręca do końca ale gdy dochodzi do prędkośći 110 km/h momętalnie go zamula i nie chce jechać później już nawet do tych 110, jednak po zgaszeniu i odpaleniu jest wszystko normalnie ale do tych 110 ponownie. co może być przyczyną ?

Oby nic poważnego...

Nie wiem jaki mam typ silnika ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było milion razy trzeba zrobić logi w dziale diagnostyka vag jest opis co i jak na 99 % turbina do czyszczenia ale po zrobieniu logów będzie pewne a przyczyną tego problemu jest zbyt delikatna jazda poniżej 2 tyś obrotów i katalizator zapchany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nikt tam Ci przy silniku nie grzebał albo coś?

Ojciec miał identycznie tak samo przy pasacie do 110 i nic więcej

Przyczyna była taka, że mu elektryk :doh: zapłon przestawił :wallbash: czy coś tak takiego bo nie palił na dotyk.

Ale przyczyn tego stanu rzeczy może być wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że powinien powstać nowy dział pt: " Błąd 005757, Notlauf, zapieczona geometria", bo juz nie chce sie czytać tych wałkowanych milion razy watkow :whistling: A wszystkim nowicjuszom obowiazkowo nakazac bezwglednie uzywanie szukajki. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wpisać notlauf w Google a potem wyczyscić turbine...

po to jest forum żeby zapytać, chłop zapytał a widze że tu wszyscy obeznani z wysokim poziomem wiedzy teoretycznej którym nie łaska odpowiedzieć ale za to łaska podkreślić swoje ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wpisać notlauf w Google a potem wyczyscić turbine...

po to jest forum żeby zapytać, chłop zapytał a widze że tu wszyscy obeznani z wysokim poziomem wiedzy teoretycznej którym nie łaska odpowiedzieć ale za to łaska podkreślić swoje ego.

Owszem, forum jest po to, żeby sobie nawzajem pomagac i rozwiazywac problemy, tylko trzeba przestrzegac kilku prostych podstawowych zasad:

Wyciag z regulaminu forum:

Przed założeniem nowego wątku prosimy sprawdzić, czy podobna dyskusja już się na forum nie toczyła (pomocna tu będzie wyszukiwarka - opcja "Szukaj"). .

Trzeba najpierw wlozyc troche wysilku i uzyc opcji :szukaj: zanim sie zalozy kolejny watek z tematem, ktory setki razy sie tutaj na forum powtarza :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wpisać notlauf w Google a potem wyczyscić turbine...

po to jest forum żeby zapytać, chłop zapytał a widze że tu wszyscy obeznani z wysokim poziomem wiedzy teoretycznej którym nie łaska odpowiedzieć ale za to łaska podkreślić swoje ego.

Owszem, forum jest po to, żeby sobie nawzajem pomagac i rozwiazywac problemy, tylko trzeba przestrzegac kilku prostych podstawowych zasad:

Wyciag z regulaminu forum:

Przed założeniem nowego wątku prosimy sprawdzić, czy podobna dyskusja już się na forum nie toczyła (pomocna tu będzie wyszukiwarka - opcja "Szukaj"). .

Trzeba najpierw wlozyc troche wysilku i uzyc opcji :szukaj: zanim sie zalozy kolejny watek z tematem, ktory setki razy sie tutaj na forum powtarza :whistling:

Żeby każdy w taki sposób potrafił odpowiedzieć to by było dobrze, ale niestety nie wszyscy potrafią. Jeden woli zarzucić cos komuś niż np odpisać normalnie i poinstruować co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się... mam ten sam błąd w ALH 90KM.

Więc mówicie że gdy złapie muła to puścić gaz, przycisnąć do dechy i jak będzie szedł to n75 nie domaga ?

Ostatnio jechałem 180km/h i było wszystko ok :kwasny:

5977356800_1366030507.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...