Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kolejny mod poczyniony.

Założony zawiasik H&R, przód gwintowany, ustawiony na -35mm, tył bez regulacji -60mm

Fotki w 1 poście, niestety z komórki bo zalatany jestem ostatnio.

Opublikowano

Prawde mowiac to teraz auto wyglada dziwnie.

Jakbys mial tone cementu w bagazniku.

No i czemu tylnia os tak ucieka do tylu?

Opublikowano

O w dupe.. :decayed: mam konkurencje.. :decayed:

Opublikowano

Ten Tyl za nisko :decayed:

Dawaj 20 w gore :good:

Flyer ma racje :decayed:

Opublikowano

No i ten wydech, ktory z profilu auta wyglada jak w starym Fiacie... :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Prawde mowiac to teraz auto wyglada dziwnie.

Jakbys mial tone cementu w bagazniku.

Szczerze mówiąc fura siadła bardziej niż myślałem.

Niestety tył nie jest gwintowany więc pójdzie do żyda (patrz podpis) a ja będę wkładał na tył mniejszy tak żeby wyrównać do przodu.

Mógłbym oczywiście opuścić przód ale niestety w mojej okolicy za dużo dosyć wysokich garbów zwalniających i nie chcę się zawiesić :disgust:

Nad wydechem myślę jaki wrzucić, może jakieś propozycje :mysli:

Opublikowano

Znajdz sobie jakas fajna koncowke wydechu 60-75mm lekko scieta, jak w S4 B6 i bedzie gitara.

Co do zawiasu - kup cos kompletnego na obie osie.

Opublikowano

Niestety tył nie jest gwintowany więc pójdzie do żyda (patrz podpis) a ja będę wkładał na tył mniejszy tak żeby wyrównać do przodu.

Mógłbym oczywiście opuścić przód ale niestety w mojej okolicy za dużo dosyć wysokich garbów zwalniających i nie chcę się zawiesić :disgust

Dla Mnie obnizenie przodu nie poprawi nic.. :gwizdanie:

A wydech faktycznie.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie po to sie tu zarejestrowałem Pany, żeby dzięki Waszym uwagą zrobić z mojego Paździocha fajną furkę.

Tak więc więc dzięki za wszelkie komentarze i podpowiedzi :)

Opublikowano

Właśnie po to sie tu zarejestrowałem Pany, żeby dzięki Waszym uwagą zrobić z mojego Paździocha fajną furkę.

Tak więc więc dzięki za wszelkie komentarze i podpowiedzi :)

Fajna jest nie swiruj jeza :P

A czemu przodek masz polakierowany bicie miala czy jak ??

Opublikowano
  • Autor

Fajna jest nie swiruj jeza :P

A czemu przodek masz polakierowany bicie miala czy jak ??

Fajna to będzie jak skończe mody :naughty:

A przodek lakierowany bo poprzedni właściciel coś rozjechał (nie była to krowa bo przeleciało mu pod spodem auta :wink4:)

Opublikowano

Fajna jest nie swiruj jeza :P

A czemu przodek masz polakierowany bicie miala czy jak ??

Fajna to będzie jak skończe mody :naughty:

A przodek lakierowany bo poprzedni właściciel coś rozjechał (nie była to krowa bo przeleciało mu pod spodem auta :wink4:)

Moze zonke :polew:

Wdowiec co ?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

O w dupe.. :decayed: mam konkurencje.. :decayed:

Mam nadzieje, że kiedyś bedzie można tak powiedzieć :naughty:

Opublikowano

kruca...faktycznie ten tył porządnie usiadł :confused4: ale jak zrównasz go z przodem to bedzie malinka :)

Opublikowano

No i czemu tylnia os tak ucieka do tylu?

Faktycznie tylna oś ucieka do tyłu :shocked: :/ Nie patrzac na wysokosc zawiasu...to wlasnie dla mnie dziwnie wyglada...

Opublikowano
  • Autor

Hmm, faktycznie coś nie tak to wygląda :mysli:[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 20:11_________________________________________________Wymieniłem tylne sprężyny -60 mm na -20 mm i furka lepiej się prezentuje.

Oczywiście nie trzyma się drogi jak przyklejona (kto nie jezdził tak nisko to nie wie jak to jest :tongue4:) chociaż i tak jest dużo lepiej niż w serii :)

Aha, tylna ośka wróciła na swoje miejsce więc wczesniej była to konsekwencja założenia tak niskiego zawiasu.

Next step to wymiana wydechu od DF'a (czyli dużego fiata :decayed:) potem dokładki

Opublikowano

No teraz wyglada super jeszcze tylko wydech :kox:

Proporcje sa teraz idealne jak dla Mnie :good:

Wozidlo sie super prezentuje teraz tylko do 200 Km dorezac i bedzie kox :decayed:

Pawel a bujales sie juz po lakiernikach z dokladkami ?? Jesli tak ile krzycza u was ?? Bo Mnie tez ten zabieg czeka i chce sie zorientowac jak to sie cenowo przedstawia..

Opublikowano

Paweł ja bym na Twoim miejscu zdjął te chlapacze z przodu jak bedziesz malowal te dokładki..

Opublikowano

Mi osobiście podobają się bardziej Twoje poprzednie fele, ale twój gust tu oczywiście najważniejszy :)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dokłaki nie wiem ile wyjdą ale ja będę miał robione raz, że po znajomości a dwa że mniej do roboty bo przedni zderzak już zrobiony.

Sądzę że u mnie będzie to około 400-500 peelenów a komplet pewnie byłby max za 700.

Chlapacze jak trzeba będzie to się zdejmie :) po to jesteście, żeby podpowiadać takie rzeczy :decayed:

A co do "felgów" to aktualny model lepiej mi się widzi no i furak od razu wiadomo kogo bo jak na razie jedyne takie na forum i w mieście :>

Następne też będą Tomasony ale może przyszaleje i 19" :naughty: z tym, że to już nie w tej bryce[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 10:52_________________________________________________

Jako, że dokładki zostały wreszcie pomalowane, zroniłem foty i wrzuciłem nowe fotki do 1 postu

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.