Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.


paulo77

Rekomendowane odpowiedzi

Po przesiadce z zimówek 15" róznica jest ale w sumie to jeżdzę praktycznie tylko po mieście a poza miastem może raz w miesiącu tak więc aż takiej tragedii nie ma.

W mieście dozwolone 60 km/h daje rade wycisnąć :decayed: no a wygląd ciut lepszy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chawła Bogu Paulo ze jednak w te 18 wskoczyles :) ładnie sie komponują :good: i widze ze fotka na naszym "spotowym" parkingu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tym kołpakom wreszcie jako tako wygląda :)

Szkoda tylko że to chyba koniec modów na ten rok i całą resztę bedę robił dopiero w przyszłym (dokładki, szybki, może Ledy i gleba).

No ale niestety (lub na szczęście) to nie jedyna moja laleczka na utrzymaniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tym kołpakom wreszcie jako tako wygląda :)

Szkoda tylko że to chyba koniec modów na ten rok i całą resztę bedę robił dopiero w przyszłym (dokładki, szybki, może Ledy i gleba).

No ale niestety (lub na szczęście) to nie jedyna moja laleczka na utrzymaniu :decayed:

do konca tego roku jeszcze qpa czasu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest troche lepiej to fakt.

A ładnie będzie jak się chociaż pomaluje dokładki, no ale na wszystko przyjdzie pora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się zrobiło z nowym felunkiem. Ja osobiście zakochałem się w Tomason'ach TN4 i chętnie bym sam do siebie takie zapuścił, ale Legnica dziurawa jak ser szwajcarski, a 800pln walic za 1 opone to schiza jakaś :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i moja sie załapała :)

No właśnie załapała się u mnie a już dawno foty powinny być wrzucone do Twojego tematu :tongue4:

Nowe fele są więc do roboty, czekamy na odnowienie tematu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i moja sie załapała :)

No właśnie załapała się u mnie a już dawno foty powinny być wrzucone do Twojego tematu :tongue4:

Nowe fele są więc do roboty, czekamy na odnowienie tematu :gwizdanie:

moj temat odnowiony :good::tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście wrzuciłem pare nowych fotek i filmik z komórki jak kręcą się fele (lipa bo z komóry)

W tym tygodniu postaram się zrobić i wrzucić filmik z kamerki i pokazać jak fajnie prezentują się fele w czasie wolnej jazdy. Rollin babe :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście wrzuciłem pare nowych fotek i filmik z komórki jak kręcą się fele (lipa bo z komóry)

W tym tygodniu postaram się zrobić i wrzucić filmik z kamerki i pokazać jak fajnie prezentują się fele w czasie wolnej jazdy. Rollin babe :cool:

Fajny jest efekt :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za długa końcówka wydechu, reszta została poprawiona bardzo ładnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna furka:-D a co do radyjka to polecam Pioneera DEH 4000UB/5000UB ja mam takie u siebie i moim zdaniem idealnie pasuje do Audi, kolor podświetlenia sie zgadza:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejnie wygląda 18 " i zawias seria :thumbdown: wysoko zbyt wysoko :thumbdown: ale felgi ładne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebastian, radyjko już mam i jest to właśnie Pioneer DEH 4000UB :naughty:

Moim zdaniem również pasuje idealnie :good:

Beznadziejnie wygląda 18 " i zawias seria :thumbdown: wysoko zbyt wysoko :thumbdown: ale felgi ładne :good:

Tyle to i ja wiem :tongue4:

Jakbyś przeczytał dokładnie pierwszy post, zauważyłbyś, że w przed fotkami jest coś takiego:

Planowane zmiany

gleba

A tak na poważnie to jaki byś polecał zawias ?

Chciałbym w przyszłości opuścić furke i to dosyć mocno więc pewnie trzeba byłoby wrzucić 1BV (- 30mm?) chociaż boję się że będzie za nisko i twardo więc może lepiej 1BE (-20mm?) :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie zacytować kolegę ykk

1BE zawias -20mm komfort

1BV zawias -20mm sportowe utwardzone

Nie ma roznicy w wysokosciach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulo ja na dniach zaloze swojej sprezynki h&r 35/35 wiec oblukasz jak bedzie moja siedziec na spocie bo moze na chwile wpadne :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...