Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Spoko, każdy lubi co innego :)

Zresztą może jeszcze zmienie zdanie :gwizdanie:

Pamiętam, że jak miałem kupować felgi to byłem zdecydowany na jakieś 80% na Alutec Blade 17" a mam Tomasony 18" :wink4:

Opublikowano

Kibel straszny Paweł na tym VT - te skovroon'owe z jasnym akcentem mi osobiście podobają się o wiele bardziej :good:

Opublikowano

Niedlugo dodam swoje zdjecia to zobaczysz ledy madafaka :cool1::decayed:

Dajesz :kox:

Opublikowano
  • Autor

Kibel straszny Paweł na tym VT - skoovron'owe mi osobiście podobają się o wiele bardziej :good:

Kibel nie kibel ale jak mam zmieniać lampy to muszą być ciemne LED'y :cool1: .

Ewentualnie można byłoby ukąsić coś a'la skovroon'owe i lekko ściemnić. Na szczęście nie pali mi się w tym temacie.

Jak macie propozycje jakiś innych lamp to wrzućcie foty ewentualnie od razu VT. pzdr

Opublikowano

Kibel straszny Paweł na tym VT - skoovron'owe mi osobiście podobają się o wiele bardziej :good:

Kibel nie kibel ale jak mam zmieniać lampy to muszą być ciemne LED'y :cool1: .

Ewentualnie można byłoby ukąsić coś a'la scovroon'owe i lekko ściemnić. Na szczęście nie pali mi się w tym temacie.

Jak macie propozycje jakiś innych lamp to wrzućcie foty ewentualnie od razu VT. pzdr

Skovroon jestem :chytry: :chytry: :chytry::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Sorki Tomek, to wszytko przez McDonald'a

Ps.po amerykańsku czyta się tak samo:wink4:

[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 17:47_________________________________________________

Pany a może takie "cacka" ukąsić :decayed:

ledchrom.jpg

:naughty:

Opublikowano

Sorki Tomek, to wszytko przez McDonald'a :wink4:

Ps.po amerykańsku czyta się tak samo :decayed:[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 17:47_________________________________________________

Pany a może takie "cacka" ukąsić :decayed:

ledchrom.jpg

:naughty:

na pij sie wódki i daj spokój kolegom :sick3:

te przyciemniane są zdecydowanie lepsze :good:

Opublikowano
  • Autor

Pany a może takie "cacka" ukąsić :decayed:

napij sie wódki i daj spokój kolegom :sick3:

te przyciemniane są zdecydowanie lepsze :good:

spoko, spoko to był żarcik -chciałem tylko sprawdzić reakcje :wink4:

takie ledy to się nadają na zebrania OSP a nie do jazdy :no:

Opublikowano

siemka Pawel.nigdy sie nie przejmowalem jak mi ktos cos gadal.zawsze robilem to co chcialem.jednym sie podoba drugim nie tak zawsze jest.dla mnie te lampy i to autko jest poprostu odje.... szacunek dla ciebie.

czarny kolorek, piekne autko.trzym sie

Opublikowano
  • Autor

siemka Pawel. nigdy sie nie przejmowalem jak mi ktos cos gadal. zawsze robilem to co chcialem. jednym sie podoba drugim nie tak zawsze jest.

dla mnie te lampy i to autko jest poprostu odje.... szacunek dla ciebie.

czarny kolorek, piekne autko.trzym sie

Dzięki za miłe słowa :)

Ogólnie rzec biorąc w kwestii modów podążam zgodnie z trendami forum (większe fele, dokładki, itp.) ale staram się tez by fura była inna niż wszystkie i nie była kolejną fajną bryką podobną do tej czy innej.

Stąd też wybór takich a nie innych felg, których jak się nie mylę chyba nie ma jeszcze żaden inny forumowicz :naughty:

Niestety z LEDami nie ma już takiego wyboru nie mówiąc już o tym, że fajne są max dwa modele :(

Opublikowano

Co do czarnych lamp z tyłu to mam podobny problem, też szukam i kombinuję. Te czarne LEDy to chyba najlepsza propozycja na rynku w tej chwili. Są jeszcze czarne ze zwykłymi żarówkami, niestety dyskwalifikuje je szara obwódka, która na czarnym aucie rzuca się w oczy. No i jeszcze lampy podobne do Skovroona, tyle że z dymionymi kierunkami - ale problem w tym, że na fotach na allegro wyglądają super ale już na aucie widać, że w rzeczywistości kierunki nie są aż tak ciemne jak w ogłoszeniach. Sprzedawcy chyba opanowali podstawy photoshopa :>

A tutaj kilka fotek:

czarne LEDy:

forum3sml.jpg w512.png

forum22.th.jpg

forum23.th.jpg

forum24.th.jpg

czarne zwykłe:

forum4o.jpg w640.png

LEDy z dymionymi kierunkami:

forum5z.jpg w576.png

forum55.jpg w288.png

Opublikowano

podłącze się niedawno zakupiłem te ledy co na ostatnim zdjeciu tylko moje są nie ściemniane i wam powiem że fajnie to wygląda i będe chciał sobie ściemnić w następnym miesiacu bedę ściemniał szybki i te lampy są za bardzo rzucające się w oczy z tym niby chromem w środku

pozdrawiam

Opublikowano

forum3sml.jpg thats nice

naprawde

Opublikowano

Kazda jedna okropna :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Co do czarnych lamp z tyłu to mam podobny problem, też szukam i kombinuję. Te czarne LEDy to chyba najlepsza propozycja na rynku w tej chwili.

A tutaj kilka fotek:

czarne LEDy:

forum3sml.jpg

Moim zdaniem najlepiej wyglądające ze wszystkich "każdych jednych okropnych" :cool1:

Ino będę se musiał szyby koniecznie pociemnić co by lepszy efekt był :mysli:

Opublikowano

led8cq7.jpg

:decayed:

Opublikowano

led8cq7.jpg

:decayed:

to będzie chyba jedyne najlepsze rozwiązanie Paweł :wink4: :wink4:
Opublikowano

Moje tak mniej wiecej wygladaja :)

Opublikowano

Ykk jak to? Nie masz chromu na światłach? To lipa jakaś, bez chromu to nie światła :polew:

Opublikowano
  • Autor

Moje tak mniej wiecej wygladaja :)

Może wrzuć jakieś foto jak wyglądają Twoje. Bo te na tym ujęciu to żadna rewelacja :gwizdanie:

podłącze się niedawno zakupiłem te ledy co na ostatnim zdjeciu tylko moje są nie ściemniane i wam powiem że fajnie to wygląda i będe chciał sobie ściemnić w następnym miesiacu bedę ściemniał szybki i te lampy są za bardzo rzucające się w oczy z tym niby chromem w środku

pozdrawiam

Ta, daje po oczach ten niby chrom. Dobrze myślisz że trza ściemnić :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.