Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina 2013 hot line na żywo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Było MEGA!!! Dzięki wszystkim za balety!!! :D Za rok powtórka na 100% :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Panowie i Panie dziękować za udana imprezę :naughty:

Opublikowano
Wlodi jak nic ten mikołaj podobny do Ciebie :grin:

piosenka przewodnia naszej komnaty :decayed: no i oczywiście ona tańczy dla mnie :grin:

lubię to!! :decayed:

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

a i żeby nie było ja jeszcze w BT :wink:

Opublikowano
Wlodi jak nic ten mikołaj podobny do Ciebie :grin:

piosenka przewodnia naszej komnaty :decayed: no i oczywiście ona tańczy dla mnie :grin:

lubię to!! :decayed:

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

a i żeby nie było ja jeszcze w BT :wink:

no tak hit pietra 4 :facepalm::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Panowie i Panie dziękować za udana imprezę :naughty:

spoko cytrynko :banan:

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

Artur jak możesz pamiętaj o moich kosmetykach :decayed:

Opublikowano

Marcin juz napisałem esa do Młodego, żeby rano mi to zniósł

Opublikowano

No to czas do domu:banghead: dzięki wszystkim za prec**j imprezę plan był żeby poznać kilka osób ale nie wyszło.....nadrobimy w przyszłym roku hahaha

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

rowniez dzieki za super weekend :decayed:

Opublikowano
  • Autor

My tez wlasnie wyjechalismy, wladi wlasnie opierdolil policjantowi zolta kukurydze ale wyszlo 0

Opublikowano
My tez wlasnie wyjechalismy, wladi wlasnie opierdolil policjantowi zolta kukurydze ale wyszlo 0

:good:, Mati czemu Bankomat :question::whistling:

Opublikowano
My tez wlasnie wyjechalismy, wladi wlasnie opierdolil policjantowi zolta kukurydze ale wyszlo 0

To szczęśliwej podróży

Opublikowano

uwazajcie jak bedziescie wracac bo z lasera wczoraj sciągali:wink: miłej podróży %%%%

Opublikowano

Chronologicznie lecą podziękowania dla:

Cuberka za odebranie ze stacji, dobrą kawkę i drogę do Stasindy :decayed:

Flyerowi, że pozwolił mi założyć swoją obrączkę co następnego dnia pozwoliło mi zatańczyć z jego żoną :naughty:

Sławkowi, że uspokajał "dwóch tenorów" co śpiewali everybady tańczy dla mnie :polew: a także, że odprowadził mnie do pokoju w czwartek :whistling:

Hugowi za to, że od ręki zmienił nicka Młodemu z drogi na bankomat - aczkolwiek będę wytrwale działał aby zminieć jeszcze raz na "Bilon".

Tutaj jeszcze taka anegdotka. Dzwonię do Prezesa, żeby zmienić nick Młodemu ale Prezes nie odbiera...dzwonię drugi raz - ma zajęte...dzwonię trzeci raz - nie odbiera...

No to piszę smsa: Jestem trzeźwy.

Za 5 minut oddzwonił :polew::polew::polew::polew:

Ekipie ze Śląska za mini imprezkę z szyderą :decayed:

Panu Bogu za to, że wkońcu pomiętam fajerwerki :kox:

Alvaro za Olę. W sumie tyle wytarczy napisać, jędrna z niej kobiałka :grin:

Suliemu za Iskierkę. Patrz wyżej :decayed:

Mariuszowizgierz za pogaduchy w Mordorze :wink:

Kokosowi za ojcowską cierpliwość.

Spankyemu za to, że zrobił kleksa. Inaczej tłok by się zatarł i by biedny płakał :polew:

Raggamanowi i Nosferowi za posiadówę sobotnią :decayed: No i za biosterol :grin::grin::grin: I żeby nie było za luźno :grin:

WuRCowi za cytrynówkę :wink: i że przyjechał :wink:

Jarkowi za wspólne zamknięcie imprezy sobotniej :decayed:

Dziadkowi i Babci za drogę powrotną do domu :decayed: Miało być do Krakowa a wyszedłem praktycznie pod drzwiami domu :polew: Dzięki raz jeszcze :wink:

Reasumując - nie wiem czemu wszyscy tak tymi fajerwerkami się jarają :doh:

Opublikowano

pamiętać fajerwerki - Bezcenne :grin: ja tego nie powiem w tym roku :wink::facepalm:

Opublikowano

No to piszę smsa: Jestem trzeźwy.

Za 5 minut oddzwonił :polew::polew::polew::polew:

:polew::polew::polew:

Opublikowano

podróży ciąg dalszy-zaraz walę na samolot- jakby ktoś z Wrocławia chciał zrobic mini spota to jestem na dworcu ok12:grin:

Opublikowano
podróży ciąg dalszy-zaraz walę na samolot- jakby ktoś z Wrocławia chciał zrobic mini spota to jestem na dworcu ok12:grin:

Dzisiaj z młodym siedzę i nie dam rady :kwasny:

Opublikowano
Gwerty bardzo dziekuje za podwiezienie moją.... :notworthy:

nie ma sprawy. odstawiliśmy pod sam dworzec.

Opublikowano

Jesteśmy w Łodzi:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

no duzo wam nie zostalo :wink: autostrada i jazda :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.