Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !


darek995

Rekomendowane odpowiedzi

No ja halo tez muszę dorezac bo seria jest droga fhuj :D No a zalewa Cie odpływ od strony kierowcy albo cos po kablach leci jedno z nich:)

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

ładuj ze Skody Felicji jak ja zapkowałem :grin:

http://imageshack.us/a/img560/5894/2bpx.jpg

No ok ale w zderzak esowy chyba nie zaaplikuje?

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany 15-10-2013 at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2013 at 19:39 ----------

Co potrzebuje do podszybia poliftowego ? nie chce ktoś wpaść na montaż lampki polift ? nie mam motywacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja halo tez muszę dorezac bo seria jest droga fhuj :D No a zalewa Cie odpływ od strony kierowcy albo cos po kablach leci jedno z nich:)

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

ładuj ze Skody Felicji jak ja zapkowałem :grin:

http://imageshack.us/a/img560/5894/2bpx.jpg

No ok ale w zderzak esowy chyba nie zaaplikuje?

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany 15-10-2013 at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2013 at 19:39 ----------

Co potrzebuje do podszybia poliftowego ? nie chce ktoś wpaść na montaż lampki polift ? nie mam motywacji :)

Nic nie potrzebujesz :) wyciągasz starą wkładasz nową :decayed: chcesz przyjedź zrobimy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo widzisz w handlu grudzień się zbliża i trza zapier... robić więcej :facepalm: Kasa się odkłada narazie :)

Z nowości to kupiłem od Rafała lustro angola niedługo sobie założę, podziękował :hi:

Już powoli rozglądam się za podszybiem lift, może ktoś ma ??

a i nowe dywaniki na zimę wpadły.

A może ktoś ma czas porezać ze mną lampkę lift ? bo ja się zabieram za lampkę od marca :/

A i dzisiaj jestem po wizycie u Łukasza (ghost), i mam nowe mapki LPG wystrojone jak podręcznik przykazał, się ludzie dziwili kto w okolicach konina latał po 180-190 na autobanie :grin: Za tydzień wyjeżdża jego monstrum b6.

Nagramy filmik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie ładnie ;D ja tez troszku porobiłem na profilu jest i po niedzieli schowek wek i uchwyt na napój bedzie :naughty:

a latem u mnie bedzie duzo robotki wiec nie długo V6 pod machą itp :whistling:

to czekam za filmikiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie v6 ? Bo ja tylko uważam za słuszne wkladanie 2.8 albo 2.7bit :D a jest sens wkładać ? Jakie koszta?

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co fotele masz złe ? Jak byś miał Angolą to daj cynk podjade na zakupy :) chyba ze byś miał cos z kubełków i grzane d*py to bym wziął.

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce sobie odmłodzić pod maską i osłone zbiorniczka wspomagania wstepnie bym miał, podszybie niedługo będe szukał ale może ktoś wie czy osłona silnika od 2.4 (i innych 30v) do mojego 2.6 podejdzie?

---------- Post dopisany 10-11-2013 at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany 01-11-2013 at 14:07 ----------

ok, osłona nie podeszła, ale na swojej wymodziłem czerwone V6 foto wrzucę potem :)

mam pytanie spotkał ktoś taką felgę ?

audi_nuvolari_black.jpg

2009_02_01_02_50_16_256034-Audi-Nuvolari-Design-Style-Alloy-Wheels.JPG

Co o tym powiecie? JAk by to było w b5? 18'' model felgi się nazywa nuvolari

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam darek felgi sa ok jak chcesz to wbij na ta aukcj ( Atrakcyjne Audi A4 1.9 TDI (3676248506) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ) Chlopak ma taka sama felge jak ty chcesz tylko ze kombi :D pzdr

---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:53 ----------

Audi A4 14900.00 PLN. Wałbrzych - otoMoto.pl

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

Audi A4 14900.00 PLN. Wałbrzych - otoMoto.pl

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

i tu chrom plus czarny lakier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale chyba wole ej mieć w kolorze srebrnym bo mam do wyrwania czarne i chrom/ polerka. Z oponami.

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

a co co tych felg co mi Michał wysłałeś to powiem CI że dało by radę ale mi się też podoba styl co ostatnio wrzucał czorny z tymi takimi szprychowymi. :slina:

A te fele ładnie by nadały charakteru Esy co wstawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba zapodac dystans z zmiana rozstawu :)

Ja jak kupie te felgi to będę sie targował bo będę malował proszkowo by lakier sie trzymał.

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...