Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koledzy pomóżcie ? Turo ? N75 czy przepływka? LOGI


handzland

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy

pomóżcie auto lapie tryb awaryjny przy różnych obrotach, próbowałem wyciągnać turbo do czyszenia ale nie dałem rady odkrecic rurki zasilajacej turbo w olej wiec zrezygnowałem, torche rozruszalem sztange recznie gora dol i wydawalo mi sie ze juz dobrze chodzi pozniej zrobilem logi......sami powiedzcie co myslicie ? BLad który wylapal wag - 17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation P1557 - 35-00 - -

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

aaa zapomniałem o statycznych mam tylko te

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to niezmiernie rzadki i raczej niespotykany przypadek by N75 był ciągle zawieszony i powodował maksymalne przeładowanie turbo. N75 łatwo przecież sprawdzić i wyeliminować z kręgu podejrzanych elementów - wystarczy, że zdejmiesz z gruszki przy turbo wężyk podciśnienia a następnie wybierzesz w Vagu grupę 011 i przełączysz ją z trybu Meas. Block w tryb Basic Settings (jej ikonka znajduje się w dolnym lewym rogu okienka dialogowego Vaga) a następnie przytkniesz palec do końca wężyka i będziesz czuł, że co 10 sekund pojawia się na jego końcu podciśnienie lekko zasysające palec i znika na kolejne 10 sekund i tak ciągle na zmianę. Podciśnienie pojawi się jeśli w grupie 011 BS pojawi się w okienku wskazanie "ON" i zniknie jeśli zmieni się na "OFF". Jeśli to podciśnienie będzie się pojawiać na 10 sekund w trybie ON to masz N75 sprawny. Oczywiście to sprawdzenie wykonujemy na pracującym na wolnych obrotach silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...