Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak mocy po wymianie szklanek


marzec39

Rekomendowane odpowiedzi

po wymianie wałka i szklanek samochód jest mułowaty, obrotomierz dochodzi do 3tys i się zatrzymuje jak by zaplon odcinało po paru sekundach rwie normalnie jak przed wymiana wałka i szklanek na postoju jest tak samo. Pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszysko jest nowe wałek ruvilla szklanki ruvilla panewki wałka nie pamiętam synchro sprawdzałem jest -1 po korekcje pompki regulowane po wymianie wałka chyba że zostało to żle zrobione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam vaga mam autocoma nie wiem jeszcze czy tym śię da zrobić

---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ----------

Sprawdziłem wtryski coś takiego mi pokazuje

cylinder 1 0.76

cylinder 2 0.01

cylinder 3 -0.78

cylinder 4 -0.068

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

Czy potrzebna jest regulacja pompek wewnątrz głowicy dziś zaczą jechać normalnie tyle że obrotomierz dochodzi do 3tyś i się zatrzymuje po chwili puszcz i jedzie dalej.

---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ----------

zapomniałem dodać że z rana ma problemy z rozruchem i po dłuższym postoju łapie za 3,4 razem a jak ciepły od strzału synchronizacja rozrządu jest -1.60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedali mi nie takie szklanki wczoraj wymieniałem na takie jakie maja byc i samochód jedzie jak dawniej dziękuje wszystkim za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...