Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dywaniki welurowe - jakie polecacie?


Czarnybeduin

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie,

W sumie temat poruszyłem w dziale Części ale i tutaj go podniosę bo dotyczy dywaników welurowych. Chciałem zamówić ori komplet na przód i pojawił się dylemat z numerem VAG. Numer jaki łatwo można znaleźć w ETKA i który podali koledzy to 8E1 061 225 E 91H. W ASO natomiast podali mi inny, mianowicie 8E1 863 691A 91H. Oczywiście jest różnica w cenie na korzyść tego pierwszego zestawu. Co ciekawe, jak zacząłem z serwisantem wnikać to stwierdził, że numer 8E1 863 691A 91H wychodzi mu z etki jako wyposażenie fabryczne tego egzemplarza. Numer 8E1 061 225 E 91H to wg niego dywaniki akcesoryjne. Czy ktoś z was miał kiedykolwiek podobne zagwózki z częściami do swojego A4? zaciekawiły mnie możliwe różnice w cenach elemetów OE a tych akcesoryjnych dostępnych również w ASO. Bo jakaś różnica musi być skoro i cena i numer VAG jest inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie zamienniki maja inny kolor niż ori

ale nie kosztują 450zł:facepalm:

skąd ta cena? Za gumowe płaciłem w tym roku w ASO 190zł kpl, welury kosztują nieco więcej.

Poza tym dywaniki Petex nie mają nic wspólnego z oryginalnymi , tak jak ktoś wcześniej sugerował że to ori bez znaczków.:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie zamienniki maja inny kolor niż ori

ale nie kosztują 450zł:facepalm:

skąd ta cena? Za gumowe płaciłem w tym roku w ASO 190zł kpl, welury kosztują nieco więcej.

Poza tym dywaniki Petex nie mają nic wspólnego z oryginalnymi , tak jak ktoś wcześniej sugerował że to ori bez znaczków.:facepalm:

Bo to pewnie łączna cena za przód i tył.

Jeśli chodzi o dywaniki PFI to wszystko zależy kto czego szuka. Pasują do auta owszem, cena jest bardzo atrakcyjna. Tylko, że po dwóch latach mam dziurę w dywaniku kierowcy. Gdyby PFI sprzedawało na sztuki to byłby hit bo te dywaniki nadają się na tył bezapelacyjnie bo tam nikt u mnie nie jeździ. A nie mam zamiaru kupować znowu całego kompletu tylko z powody dywanika kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

190pln przód

116pln tył

300zł bez zniżek, jak ktoś ma rabaty to wyjdzie taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

190pln przód

116pln tył

300zł bez zniżek, jak ktoś ma rabaty to wyjdzie taniej

Ja dobierałem po VIN dywaniki w ASO i wyszło jakieś 70 euro za komplet na przód. to jest już 300PLN. Fakt, że zamówiłem jakieś droższe, pisałem już o tym dylemacie z numerem tego kompletu. Zobaczymy co to warte bo jeszcze nie dotarły.

Ale nawet jeśli weźmiemy 300 za ori to jest to 3 razy więcej niż takie PFI na przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kupiłeś wersje dywaników Premium (te grubsze z nadrukiem A4 i srebrną lamówką) one kosztują za kpl 400zł z hakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kupiłeś wersje dywaników Premium (te grubsze z nadrukiem A4 i srebrną lamówką) one kosztują za kpl 400zł z hakiem

zobaczymy, szczerze mówiąc to zamówiłem takie, jakie w serwisie wyszły facetowi z VIN-u w ETCE a mój samochód to zwykła bieda wersja w SWING-u. No ale że ponoć te co zamówiłem to wyposażenie farbyczne a te z numerem podawanym na forum to dywaniki akcesoryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie wydawanie tyle kasy na dywaniki trochę mi nie pasi już wolę mieć dwa komplety petexów na zime gume a na lato welur i napewno dłużej posłużą i nie będą tak zniszczone:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie zamienniki maja inny kolor niż ori

ale nie kosztują 450zł:facepalm:

:facepalm: i jakością tez im daleko do ori, ale każdy robi jak chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: i jakością tez im daleko do ori, ale każdy robi jak chce

dokładnie każdy kupi jakie chce :grin: ja jestem tego zdania co kolega koziol1006

jak dla mnie wydawanie tyle kasy na dywaniki trochę mi nie pasi już wolę mieć dwa komplety petexów na zime gume a na lato welur i napewno dłużej posłużą i nie będą tak zniszczone:jerk:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kumpel daje ori dywaniki do B6 za free bo nie lubi welurowych :D

nie masz więcej takich kumpli, może i ja bym się załapał :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem od nowosci ori welurowe i ori gumy na zime i ostatnio sprzedalem komplet na forum welurow, jednemu koledze przód, drugiemu tył, obaj byli zadowoleni, bo mi pózniej pisali, wiec to chyba o czyms świadczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam porównanie do ori z a3 8l, w swoim b6 mam podróbki z napisem s-line;o jakość bez dwóch zdań lepsza w ori:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego 65zł to nie pieniądze - kup, wypróbuj i sam oceń, jeżeli nie będziesz zadowolony kup ori tak jak piszą koledzy wyżej :wink:

Planuję kupić właśnie coś takiego i zobaczyć co to jest warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkleje jeszcze raz w tym samym wątku, te które ja kupiłem... S LINE AUDI A4 01-07 DYW. WEL.POLYAMIDOWE NA GUMIE (3072475575) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ciut drożej ja te za 65zł, ale jeżeli zależy ci na logo, to tu duzo lepiej sie prezentuje :wink: Ja jestem z nich zadowolony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...