Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Świece ?


sebul

Rekomendowane odpowiedzi

23 kanał . Objasni ktos co to włąsciwie są te bipy ??? kazdy wie ze maja wachac sie ok 0 ale co to jest ??? korekcja wtrysku, dawki, mocy ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezposrednio do aku podlaczyc swiece czyli jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem Ci już wcześniej

możesz pod prostownik jak masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam korekcje 0,1 na trzech na jednym 0,33 to ktos mi powiedzial ze mam jeszcze stan dziewiczy pompek. I zawsze mnie zastanawialo jak w razie z czasem ta jedna pompka by mi siadla to mozna wymienic jedna czy trzeba odrazu komplet?

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ----------

a bipy to juz nie pamietam ale jak sprawdzalem tez byly w idealnym stanie to moze te uszczelniacze pompek do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wymiany jednej pompki, to tak jak pisze kolega wyżej oczywiście można wymienić jedna, ważna jest końcówka numeru a dokładnie dwie litery w moim przypadku jest to AR, w twoim będzie pewnie BA. Jesli mówisz ze korekcje wachaja sie w przedziale 0,1-0,4 to mysle ze przez najblizsze 100tys. nie musisz sie nimi przejmować, choć same korekcje nie muszą świadczyć o stanie pompek. Co do zarzucania po odpaleniu to jest naprawdę zagadka, mam ten sam problem. Wymieniłem świece, uszczelnienia PD, szklanki, wałek, rozrząd a nawet wywaliłem kata i dalej zaraz po odpaleniu trochę przytelepie jak by się delikatnie zapowietrzał :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie koniecznie Łukasz, pompki chodza, jedno trefne tankowanie i moga powiedziec papa, a odnośnie twojego tematu to może spróbuj tak jak to sie dawniej robiło, bez filtra podłącz pod maska banke 2 litrowa i podłącz przewody od paliwa, wyciąg bezpiecznik od pompy i zobaczysz rano jak zagada, ale ze delikatnie telepnie to raczej powiedział bym ze normalne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie koniecznie Łukasz, pompki chodza, jedno trefne tankowanie i moga powiedziec papa, a odnośnie twojego tematu to może spróbuj tak jak to sie dawniej robiło, bez filtra podłącz pod maska banke 2 litrowa i podłącz przewody od paliwa, wyciąg bezpiecznik od pompy i zobaczysz rano jak zagada, ale ze delikatnie telepnie to raczej powiedział bym ze normalne..

no co do tankowania to masz racje ja staram sie tankowac na duzych firmowych stacjach, z reguly glownie na jednej i co jakieś dwie, trzy wymiany oleju leje srodek czyszczacy do pompek diesel spulung LM wiec to może miec wplyw na stan jaki mam pompek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważny też filtr paliwa zeby wymieniac co dwie wymiany oleju i nie jakaś tandete tylko Mana albo Krafta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepaliłem juz jakies 2000L letniego bioPaliwa i moje pompki mają sie bardzo dobrze. Wiadomo jesli nalejemy wodniaka lub nafty to stanie, ale sam jestem najlepszym przykładem ze mozna zaoszczędzić na paliwie i nie uszkodzić pompek, wiadomo trzeba bardziej o nie dbać. Jesli coś sie zesra to najprościej zwalić na słabe paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...