Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Oglądanie profili - problem ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

23.44 do 23.55 byłem wylogowany więc co złego to nie ja :polew:

mcm00

06 Lipiec 2008, 23:56

juz minute po zalogowaniu inwigilacja :polew:

Opublikowano

u mnie mcm00 byl widziany dwa dni temu...... ;(a byl tak czesto....

Opublikowano

Nie chcę już bardziej dobijać Marcina ale:

mcm00

07 Lipiec 2008, 00:26

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

JEST-byl dzis 0.27-Marcin,a juz myslalem,ze zapomniales o mnie :wink4:

a tak na powaznie,to musisz cos z tym zrobic,jesli cie to osobiscie drazni,bo dla mnie,to mozesz byc on line :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

nie drażni raczej śmieszy ale nie wiem co jest nie halo i o co tu chodzi

Opublikowano

no to nie przejmuj sie :wink4:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2008, 00:36 _________________________________________________0.31 tez.....dobra ja ide spac,a ty jak chcesz to jeszcze posiedz na moim profilu :wink4:

Opublikowano

no to nie przejmuj sie :wink4:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2008, 00:36 _________________________________________________0.31 tez.....dobra ja ide spac,a ty jak chcesz to jeszcze posiedz na moim profilu :wink4:

i na moim też :decayed:

Opublikowano

A dla mnie mcm00 to już prawie jak brat :wink4: Od kiedy jest ta opcja to codziennie go widzę u mego boku i to na pierwszym miejscu :good:

Opublikowano

A dla mnie mcm00 to już prawie jak brat :wink4: Od kiedy jest ta opcja to codziennie go widzę u mego boku i to na pierwszym miejscu :good:

To on nawet z Tobą w samochodzie jeździ :polew: cytuję: "codziennie go widzę u mego boku i to na pierwszym miejscu" :naughty:

Nie no spoko :good: Marcin będzie dobrze :wink4:

Opublikowano

A dla mnie mcm00 to już prawie jak brat :wink4: Od kiedy jest ta opcja to codziennie go widzę u mego boku i to na pierwszym miejscu :good:

To on nawet z Tobą w samochodzie jeździ :polew: cytuję: "codziennie go widzę u mego boku i to na pierwszym miejscu" :naughty:

Nie no spoko :good: Marcin będzie dobrze :wink4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Bedzie OT.

MCM wejdz w google.pl i znajdz/sciagnij sobie programik "combofix"

jest to narzedzie ktore wywala z komputera rozne trojany itp.

moze cos pomoze.

Opublikowano

chyba jest już ok :mysli: bo dziś nie widzę żeby kolega mcm podglądał mój profil :naughty::wink4:

Opublikowano

A dla mnie mcm00 to już prawie jak brat :wink4: Od kiedy jest ta opcja to codziennie go widzę u mego boku i to na pierwszym miejscu :good:

no to ma dwóch braci :polew:

Opublikowano

chyba jest już ok :mysli: bo dziś nie widzę żeby kolega mcm podglądał mój profil :naughty::wink4:

jednak wróciło do tego co było mcm00

07 Lipiec 2008, 09:03 :naughty::polew: :polew:

Opublikowano

mcm00 6 lipca 19:20 :polew: :polew: :polew: marcin ty nie jestes trzecim blizniakiem kaczyńskich ??? tak inwigilujesz wszystkich zawzięcie

Opublikowano
  • Autor

mcm00 6 lipca 19:20 :polew: :polew: :polew: marcin ty nie jestes trzecim blizniakiem kaczyńskich ??? tak inwigilujesz wszystkich zawzięcie

już nie mam siły się tłumaczyć jak się ktoś pyta czemu oglądałem jego profil choć tego nie robiłem, nie odpowiadam na takie wiadomości już :thumbdown:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.