Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak wspomagania na zimnym silniku


hondacbr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Wiem ze temat wspomagania przerabiany był tu nie raz ale niestety nie znalazłem odpowiedzi na mój problem.

Mianowicie po dłuższym postoju wspomaganie w mojej audi nie działa. Wymieniłem pare dni temu pompę, płyn, odpowietrzyłem układ a problem pozostał. Stara pompa wyła niemiłosiernie i myślałem z po jej wymianie wszystko wróci do normy. Maglownica nie przecieka, nie ma ubytku płynu ale ostatnio zauważyłem również ze podczas jazdy i skręcie w prawo kierownica nie odbija tak samo jak przy skręcie w lewo. Może jest to czym powiązane. Jakieś pomysły na to co dalej robic?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawiał maglownice, nie musi przeciekać żeby być uszkodzona. Przy skręcie na maksa kierownicą nie masz żadnych stuków? Miałem podobnie, najpierw wspomaganie ciężko chodziło na zimnym, potem zaczęły się stuki, a na koniec została wymiana maglownicy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuków nie ma. Układ wcześniej hałasował ale to przez pompe wspomagania która wyła:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wymieniłeś pompę i problem się nie rozwiązał to magiel do regeneracji lub kupić używkę... siadła ci taka cześć która wchodzi od storny krzyzaka do magla jest to opisane na forum miałem taki sam przypadek kupiłem używkę magiel śmigam już 2 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...