Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] Potrzebuje info na temat 2.5 TDI 180 KM


BADY13

Rekomendowane odpowiedzi

Mój znajomy tak ma robił w Niemczech koło Frankfurtu,ale kosztowalo to 1600€,a jak byłem we Wrocławiu i powiedziałem to temu gościowi to powiedział że się postara no ale nie wyszło jak wgrał program to zaczeła dobrze wchodzić na obroty,ale coś przed 4000 cięcie i spadala do 1000 gdzieś miałem te wydruki,ale od wiosny to niewiem gdzie je żona wcisła,siedziałem tam we Wrocławiu prawie cały dzień wgranych było kilka softów,przemęczyli mi autko na chamowni i wszystko na próżno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy tak ma robił w Niemczech koło Frankfurtu,ale kosztowalo to 1600€

fak ! AKE i 230 kuców :galy:

normalnie madafaka respekt, te niemcy to "umiom"

:582:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy tak ma robił w Niemczech koło Frankfurtu,ale kosztowalo to 1600€

fak ! AKE i 230 kuców :galy:

normalnie madafaka respekt, te niemcy to "umiom"

:582:

chciałbym zobaczyć wykres ..... :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wierzę tylko jak zobaczę,koleś tak ma robił to rok temu jak wróci z urlopu świątecznego to spytam czy ma jeszcze wydruki,ta firma chciała mi też to przerobić ale kosztowało by to troche więcej bo musieli by ściągnąć jakieś zabezpieczenie z pompy,w tej firmie byłem osobiście i rozmawiałem z tymi ludźmi w A3 2.0 TDI chcieli mi zrobić 185 KM, niutonków nie pamiętam za 1400€.Pre_pl,Spanky nie każdy jest takimi fachowcami jak wy ja też nie wierzę we wszystko co mi ktoś powie, ale co by mi to dało pisać jakieś bzdury napisałem to co wiem napewno ,jak nie wiem to nie piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzych74, jeszcze się tylko raz upewnię... Masz na myśli silnik AKE ( u tego znajmowego) ?

Poza tym niemce to potrafią różne "cuda" zrobić... i jeszcze w brief to wbić.

A potem się okazuje, że kupa jakaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak AKE ten sam co u mnie nawet rocznik ten sam 2003,co do firmy to raczej robią dobrze tylko ceny nie te co trzeba z drugiej strony to niemcy robią też za 300€ i mój inny znajomy wypalił dziury w tłokach w Passacie B6 trochę go ten remont kosztował, teraz ma Merca 3.2 i prawie 300 kucy,ale niewiem dokladnie bo trochę nie rozmawiamy ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam taką A4 B6 2.5 TDI 180 km Quattro, jeżdżę nim od miesiąca i co do spalania to w mieście przy spokojnej jeździe pali ok.8.5l - ale jak wszyscy wiedzą to tak jeździć sie nie da - przy normalniej jeździe ok. 9.5l. a w trasie przy 180 -190km/h na autostradzie około 7.5l. -8l. ... a przy spokojnej jeździe tak do 130km/h w trasie spali ok 6.5l ... średnio na baku robię 650km przy dość dynamicznej jeździe w cyklu mieszanym ... dodam że mam skrzynie manualną ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciejmg ładna skamielina wykopałeś :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciejmg ładna skamielina wykopałeś :>

no :) archeolog :D

ja mam BAU to podobna konstrukcja i tez mi wychodzi bez oszczedzania ok 650-700 na baku ;) ale quattro maja mniejszy bak wiec wychodzi troche mniej niz 10 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...