Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brakuje jakby mocy.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Już wiem wszystko, szukał będę po kablach i ewentualnie w tym nowym N75. Dziękuję za pomoc wszystkim, dam znać jutro co osiągnąłem.

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

Jeszcze jedno szybkie pytanko, warto MBC?

Opublikowano

jesli po zmianie n75 bedzie wszystko smigalo to nie potrzeba bo i tak nie ustawisz wiecej boostu bo ecu ci na to nie pozwoli i bedzie ci obcinalo paliwko

Opublikowano
  • Autor

Tylko że piszę N75 ma niecały rok.

Opublikowano

mi wysiadł po miesiacu, ori q....wa :facepalm:

ale najpierw go sprawdz, dmuchnij powietrzem (1 bar) w króciec od strony turbiny i zobacz czy przepuszcza

Opublikowano
  • Autor

A wiecie co najciekawsze? Że jak był ten stary n75 to się ten sam błąd wyświetlał więc wydaje mi się że wiązka.

Spoko, a czy wiązkę do niego idzie dokupić?

Opublikowano

nie dokupisz, trzeba szukac, odepniesz wtyczke od ECU i sprawdzic przejscie

ale nie pamietam który PIN :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Zamiana kabli wchodzi w grę? :kox:

Opublikowano

owszem ale trzeba grzebac w wiązce :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Czyli kolejny raz pojedzie w trasę bez pełnego ładowania... Do południa się nie wyrobię. :/

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

Jaki ECU siedzi w AJL'u to poszukam rozpisu pinów.

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

Jak będę szedł po kablach to znajdę te piny w wiązce?

Opublikowano

ECU - 8D0 997 558 DX u mnie.

Opublikowano
  • Autor

Uwalony kabel przy kostce :)

Opublikowano

8D0 997 558 DX

8D0 997 558 D

a po lifcie numerek zmieniono na

8D0 997 558 DA

Opublikowano
  • Autor

Problem rozwiązany, ciągnie ładnie. Dzięki Panowie wielkie dzięki.

Opublikowano

Moze łaskawie napiszesz cco było przyczyną ....

Opublikowano
Uwalony kabel przy kostce :)

chyba to:D

tak mysle ze to prawie niemozliwe zeby w polowie wiazki nagle byla przerwa na kablu, zawsze jak jest problem to przy wtyczce

Opublikowano

Dawid napisz dla potomnych, który kabel na jakim pinie itd???

Opublikowano
  • Autor

Kabel urwany przy samej kostce, przy samym konektorku. Musiałem rozebrać kostkę, która szła do N75, kupić konektorek w cenie 90gr sztuka, spiąć kabel z konektorem, złożyć kostkę i usunąć błąd vagiem. Błąd nie powraca.

Tam idą dwa kable, biało-brązowy(ten był właśnie przerwany) i czerwono-zielony.

Piny w ECU nie zdążyłem sprawdzić bo wiązka działa.

---------- Post dopisany 04-04-2013 at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2013 at 21:52 ----------

Dzisiaj autko pojechało w trasę. Odczucia? W końcu można wyprzedzać bez redukcji. Spalanie pozostało na tym samym poziomie ~10l.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.