Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Webasto


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie gdzie znajde ten punkt/zacisk w a4 b5 przedliftowym, to jeste plus czy minus? .......kurna przez to stoje z montazem webasta a nie chce czegos popsuc... chodzi o punkt D+61

Beznbsptytu1420u_zps7928e01a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego z tego schematu wynika ze to d-61 to masa , wnet na 100% to masa .

A webasto to rewelacja , jakiej firmy masz webasto ?

Ja mam HYDRONIC D5WS i działa wyśmienicie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego z tego schematu wynika ze to d-61 to masa , wnet na 100% to masa .

A webasto to rewelacja , jakiej firmy masz webasto ?

Ja mam HYDRONIC D5WS i działa wyśmienicie .

no wlasnie tak patrzac na schemat to tez podpiol bym to pod mase bo napewno + wychodzi z zegara, chcialem sie upewnic :)

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ----------

ogrzewanie to webasto dw50

---------- Post dopisany at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

dropsone ile Cię kosztowało webasto? Wrzuciłbyś co i jak z montażem jest :)

narazie dalem 700zl.... ale w planach jest dolozenie pilota czyli +200 300zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za mokre webasto dałem 500zł . Moge ustawiać czas kiedy ma sie włączyć , nawet trzy czasu . Ale brakuje mi zdalnego pilota , może się go dorobie w tym roku .

Montaż mi troszku zajoł bo musiałem węże od nagrzewnicy ciąć i dopasowywać . Ale było warto i jaka wygoda zimą 15min i autko ciepłe i odśnieżone .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki sam zegar (w sensie opcji) co do pilota to powiem Ci ze juz nawet nie o cene chodzi ale troche ciazko o analogowego juz z centralka i antena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kombinuj i daj relacje co i jak, w sumie na allegro sa takie gotowe piloty ale zasieg jest ok 100-150m a w ori pilocie nawet i 1000 :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna dzisiaj chcialem odpalic to webasto na stole, (webasto dw50) i d*pa..... zalalem ropa, weze do wody podaje napiecie niby wszystko oki ze sterownika piec dostaje impuls ale na wyjsciu z pieca na przekaznik wychodzi tylko ok 5v i d*pa...... nie startuje, nawet podajac na krotko + na cewke przekaznika nie startuje nic, podpiolem vaga i WTT ale nie chce sie polaczyc..... niby kabel oki comy oki ale nie znajduje urzadzenia i sie nie laczy...... moze ktos widzial na forum jakis temat o DW50? moze podrzucic jakiegos linka.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja również mam zamontowane webasto .

Uruchamianie 2 opcje :

I - włącznikiem w kabinie ,

II - telefonem [ wysyłany sms ] z możliwością ustawiania długości czasu grzania , pomiaru temp. silnika oraz temp. otoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy byłeś już na tej stronie Ogrzewanie postojowe - Webasto Thermo Top naprawdę dużo informacji, możesz skrobnąć maila do właściciela tej strony bo ogarnia mega dużo w tej sprawie. Przeszukaj też elektrodę, jest sporo tematów.

Mam też trochę materiałów ściągniętych z neta jak sam się przymierzałem na webasto, niestety nie doszło do skutku.

Jak wezmę lapka to przekopie i coś Ci podeślę jeśli znajdę, świta mi że miałem jakąś dokumentacje do DW50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie tej strony jeszcze nie widzialem, na elektrodzie sporo czytalem, jak bys mugl podeslec ta dokumentacje na forum lub na emaila [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany też stałem sie właścicielem webasta :decayed:

eberspaecher dw5s z elektryką to pikuś już wszystko ładnie śmiga na stole lecz mały problem gdzie mam go zamontować wiem że w od strony kierowcy ale jest taki mały myk że wymieniałem zbiornik spryskiwaczy i ciężko bedzie go tam wsadzić ma ktoś fotki gdzie znajduje się webastow 1.9 kolega Masterek Plastere prosiłbym cię o foto bo ty montowałeś takiego jak ja i gdzie go upchałeś dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...