Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED


benyA4

Rekomendowane odpowiedzi

A nie lepiej zrobić to po ludzku? Z przodu masz elektryczne szyby, więc lampki w przednich drzwiach to moment. Z tyłu korby, czy elektryka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tylu korbki mam ale jakto sie ma do tego skoro maja się świecić pootwpootwarciu drzwi a nie świecić cały czas, myślę że tam prąd jest stały a to nie powinno tak dzialac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To źle myślisz. Tył obsługuje MK, skoro masz korby, a przód się wpinasz do sterownika szyb i lampki świecą tam, gdzie otworzysz drzai.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam pytanie mam audi a4 b6 od roku miałem małą kolizje i potrzebuje nowa lampę prawą , ale pomyślałem ze zmienię obie na jakieś inne i moje pytanie dotyczy czy są jakieś dobre zamienniki bo od mechanika słyszałem ze zamienniki źle świecą i po jakimś czasie zaczynają parowac w środku znacie jakie dobre firmy ???

Z góry Dziękuje za pomoc i pozdrawiam elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Chciałbym u siebie zamontować oświetlenie LED wewnątrz, czy taki zestaw byłby odpowiedni?

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5088901700&reco_id=0567ab0b-b261-11e5-b106-028b7cd84653&ars_rule_id=201&ars_source=ars&ars_socket_id=9

Jeśli nie to co innego byście polecili? Bądź coś tańszego:) Ponadto, jakie ledy w postojówki (mam zwykłe lampy)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc foty jak wyglądają ledy w porównaniu do oryginalnych żaróweczek też bym chciał wymienić :wink:

Ale na allegro jest bardzo dużo tych żaróweczek... Od tych za 1 zł do tych za... Tak więc moje pytanie, zależy mi na tym by efekt był widoczny, żeby nie było tak, że będzie świeciło a nie oświetlało. Mam na myśli taki efekt, jaki uzyskał autor tego postu. Tak więc pojęcia nie mam jakie żarówki musze kupić... Za jaką cenę... Zalezy mi oczywiście na barwie zimny biały.

I mam prośbę, byłby ktoś w stanie nakierować mnie na konkretne żaróweczki z linkiem do allegro? Tak wiem, mógłbym sam to zrobić, ale może macie konkretnych sprzedawców, u których nie płaciliście po 200 zł za zestaw i żaróweczki faktycznie oświetlały wnętrze itp :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy:

1.Każda A4 B6 powinna mieć podświetlenie nóg kierowca+pasażer? U pasażera nie ma :/

2.Montując zestaw hid trzeba robić dziury w pokrywce żarówek żeby poprowadzić przewody?

Edytowane przez lukas551
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sprawdź, czy jest lampka pod schowkiem i czy żarówka jest ok. Oświetlenie nóg albo było pełne, albo nie było go wcale.

2. Nie ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podziele się swoimi spostrzeżeniami nt. ledów do wnętrza. Trzeba uważać, aby dobrze zamontować żaróweczki (biegunowość + i -) szczególnie C5W, bowiem mogą pojawić się błędy (do usunięcia VAGiem) lub spalimy bezpiecznik (mimo iż będzie wyglądał normalnie to nie będzie miał przejścia). Nie kupujcie pod żadnym pozorem najtańszych ledów!!! Szukajcie te z dopiskiem CAN, bowiem mają rezystor z radiatorem jako sztuczne obciążenie. Ja kupiłem bez i oświetlenie działa tylko po zapłonie, bez kluczyka dioda lekko błyśnie i się nie zapala. Ponadto już drugiego dnia dwie z nich zaczęły mrugać, co może lekko denerwować.

Edytowane przez 2rau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ledy od Tomnika. Ostatnio całe wnętrze, tabl rej i postojówki przód zamontowałem i wszystko świeci aż miło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cale wnetrze wyienione plus postojowki i podswietlenie tablicy rejestracyjnej koszt 120 zl ale efekt mega

Witam cale wnetrze wyienione plus postojowki i podswietlenie tablicy rejestracyjnej koszt 120 zl ale efekt mega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie u siebie m.in. postojówek przód na ledy od kolegi Tomnika zauważyłem u siebie takie coś, że po przekręceniu stacyjki na zapłon to własnie te postojówki dokładnie 5 razy szybko migną, tak bardzo szybko, nie pełna mocą, ale dokładnie pięć razy, za każdym razem. Zauważył u siebie ktoś coś takiego, kto ma te ledy w postojówkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja mam to samo ale przeciez to nie przeszkadza niby jakas usterka defekt ale fajnie wyglada te blysniecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mi to nie przeszkadza, jak mówisz Kamil, nawet fajny bajer :D Pytam, bo nie wiedziałem, że takie coś występuje i się zacząłem martwić, że coś nie teges jest. No ale skoro, nic się od tego nie dzieje niedobrego z furaczem, to spoko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...