Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jak rozpoznać czy przednie zawieszenie nadaje się do wymiany?


rosool88

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie jak w temacie, póki co nie miałem jeszcze sposobności wymiany zawiechy gdyż auto które kupiłem miało już założone takie zawieszenie( 1BE lub 1BD), na chwilę obecną tylko delkiatnie stuka gdy przejeżdża się przez jakąś niewielką dziurę ale podejrzewam, że końcówki drążków mogły się już trochę skończyć(niestety w Poznaniu dziur od groma jest) i tu w zasadzie pojawia się moje drugie pytanko, jaki jest koszt wymiany końcówek i zrobienie zbieżności?? tak circa about.

pozdrawiam i smacznego YAYA:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej pojechać tam gdzie robią przeglądy,sprawdzą ci całość na szarpakach.

Jak już będziesz znał przyczynę stukania to idziesz do sklepu i pytasz o daną część.

Nie wiem ile u ciebie biorą za wymianę ale nie są to wielkie pieniądze.

Zbieżność u mnie kosztuje 60 zł więc z wymianą w 100zł powinno się zmieścić.

Jeśli to oczywiście końcówki drążków kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyba ze jest dobry mechanik to wachacze i koncowki moze reka i breszka posprawdzac.jezeli stuka mocno powinien to wyczuc. ale najlepszym sposobem wizyta u diagnosty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

breszka raczej nic nie kosztuje i sprawdzisz sobie sam dokładnie wszystko po kolei ..a diagnosta robi tego setki dziennie wiec róznie moze podejśc do tematu i po łepkach sprawdzic;P... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam uraz do diagnostów - samemu to najlepiej sprawdzić, wystarczy troche wyczucia w dłoniach i druga osoba gibajaca budą ;) koncówki mozesz sam wymienic, tylko potem jak najszybciej na zbierzność i wsio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz sprawdzić zawiechę polecam Michała --> nike21 -> http://a4-klub.pl/members/nike21-10157/

robi przeglądy w Suchym Lesie, byłem u niego, polecam

a co do kosztów to ja za sprawdzenie na szarpakach płacilem 20zł na stacji na Warszawskiej w Poznaniu (nie przegląd)

a zbieżność 80zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

breszka raczej nic nie kosztuje i sprawdzisz sobie sam dokładnie wszystko po kolei ..a diagnosta robi tego setki dziennie wiec róznie moze podejśc do tematu i po łepkach sprawdzic;P... :kox:

daj mu odrazu 20 zł do kieszeni dodatkowo i zobaczysz jak ci ładnie wszystko sprawdzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...