Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy te wtryski są coś warte? link do aukcji


oktawiusz5

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam wtryski 0.216 od muszki, za dużo nie mogę powiedzieć bo dopiero jakieś 15 tyś na nich zrobiłem, ale auto po sofcie i jakoś się kula, korekcje podobne jak na oryginałach, u mnie nigdy nie były idealne, podejrzewam że nastawnik mam przybrudzony, ale autko śmiga nie kopci, może delikatny dymek ale to i na oryginale bez softu się zdarzało - jak to diesel. Więc w sumie mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zj***na pompa jak zwał tak zwał, na starych miałem korekcje od 0 do 0.6 w zależności od nie wiadomo czego, czasami były idealne w granicach 0.0 a czasami iały 0.6 a nawet 0.7 na nowych dokładnie tak samo od 0 do 0.6, wszystko zależy od niewiadomo czego...

A co do nastawnika to wielokrotnie na forum vwgolf ludziom poprawiały się korekcje po czyszczeniu więc też nie byłbym taki pewien czy nie ma zależności.

Skoro zasyfiony nastawnik powoduje falowanie obrotów i nagłe zmiany dawki to moim zdaniem ma jak najbardziej wpływ na korekcje - sterownik stara się wtedy zniwelować wahnięcia korekcjami ale co ja się tam znam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firad produkuje tez 216. Nie bede tu wchodzil z toba w dyskusje I robil kryptoreklamy jak ty.post wyzej napisalem ze niemam starow.wiec grzecznie sie w koncu odemnie odczep bo chyba mnie z kims pomyliles.

---------- Post dopisany at 06:53 ---------- Poprzedni post napisany at 06:48 ----------

wszystko ma swoja cene. Widze cos cie boli ze wypisujesz tu swoje zale .ja koncze juz ta smieszna dyskusje bo nie miejsce na tego typu spory wiec sory za OT

---------- Post dopisany at 06:55 ---------- Poprzedni post napisany at 06:53 ----------

Ja mam wtryski 0.216 od muszki, za dużo nie mogę powiedzieć bo dopiero jakieś 15 tyś na nich zrobiłem, ale auto po sofcie i jakoś się kula, korekcje podobne jak na oryginałach, u mnie nigdy nie były idealne, podejrzewam że nastawnik mam przybrudzony, ale autko śmiga nie kopci, może delikatny dymek ale to i na oryginale bez softu się zdarzało - jak to diesel. Więc w sumie mogę polecić.

nastawik nic nie ma do korekcji wtryskow. Mi na brudnym pokazywal takie same jak na czystym.

Co takiego hahahahahhahahahahah

Jak nastawnik jest brudny to korekcje sa tak rozjechane ze masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja.

firad produkuje tez 216. .

nie produkuje.

z tego powodu tuningowe koncówki serii HF FIRAD robi na bazie koncówki P502 (0,210) oraz P520 (0,205)

jesli produkuje, pokaz zdjecie takiej koncówki, chetnie zobacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...