Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czy te wtryski są coś warte? link do aukcji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam wtryski 0.216 od muszki, za dużo nie mogę powiedzieć bo dopiero jakieś 15 tyś na nich zrobiłem, ale auto po sofcie i jakoś się kula, korekcje podobne jak na oryginałach, u mnie nigdy nie były idealne, podejrzewam że nastawnik mam przybrudzony, ale autko śmiga nie kopci, może delikatny dymek ale to i na oryginale bez softu się zdarzało - jak to diesel. Więc w sumie mogę polecić.

Opublikowano

No to zj***na pompa jak zwał tak zwał, na starych miałem korekcje od 0 do 0.6 w zależności od nie wiadomo czego, czasami były idealne w granicach 0.0 a czasami iały 0.6 a nawet 0.7 na nowych dokładnie tak samo od 0 do 0.6, wszystko zależy od niewiadomo czego...

A co do nastawnika to wielokrotnie na forum vwgolf ludziom poprawiały się korekcje po czyszczeniu więc też nie byłbym taki pewien czy nie ma zależności.

Skoro zasyfiony nastawnik powoduje falowanie obrotów i nagłe zmiany dawki to moim zdaniem ma jak najbardziej wpływ na korekcje - sterownik stara się wtedy zniwelować wahnięcia korekcjami ale co ja się tam znam...

Opublikowano
firad produkuje tez 216. Nie bede tu wchodzil z toba w dyskusje I robil kryptoreklamy jak ty.post wyzej napisalem ze niemam starow.wiec grzecznie sie w koncu odemnie odczep bo chyba mnie z kims pomyliles.

---------- Post dopisany at 06:53 ---------- Poprzedni post napisany at 06:48 ----------

wszystko ma swoja cene. Widze cos cie boli ze wypisujesz tu swoje zale .ja koncze juz ta smieszna dyskusje bo nie miejsce na tego typu spory wiec sory za OT

---------- Post dopisany at 06:55 ---------- Poprzedni post napisany at 06:53 ----------

Ja mam wtryski 0.216 od muszki, za dużo nie mogę powiedzieć bo dopiero jakieś 15 tyś na nich zrobiłem, ale auto po sofcie i jakoś się kula, korekcje podobne jak na oryginałach, u mnie nigdy nie były idealne, podejrzewam że nastawnik mam przybrudzony, ale autko śmiga nie kopci, może delikatny dymek ale to i na oryginale bez softu się zdarzało - jak to diesel. Więc w sumie mogę polecić.

nastawik nic nie ma do korekcji wtryskow. Mi na brudnym pokazywal takie same jak na czystym.

Co takiego hahahahahhahahahahah

Jak nastawnik jest brudny to korekcje sa tak rozjechane ze masakra.

Opublikowano
firad produkuje tez 216. .

nie produkuje.

z tego powodu tuningowe koncówki serii HF FIRAD robi na bazie koncówki P502 (0,210) oraz P520 (0,205)

jesli produkuje, pokaz zdjecie takiej koncówki, chetnie zobacze

Opublikowano

Racja.

firad produkuje tez 216. .

nie produkuje.

z tego powodu tuningowe koncówki serii HF FIRAD robi na bazie koncówki P502 (0,210) oraz P520 (0,205)

jesli produkuje, pokaz zdjecie takiej koncówki, chetnie zobacze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.