Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 AFN]RedAvant by Aron21 - SPRZEDANE


Aron21

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no takie aż przeróbki w grę nie wchodzą :D No i te koszta :D Lepiej niech jest tak jak fabryka chciała:D

---------- Post dopisany 11-05-2013 at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2013 at 16:12 ----------

Takie ostatnio na Szybko po myjce :grin::grin:

20130508174.jpg

20130508173.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s-line??

wow, zdejmij to bo nie bylo czegos takiego jak b5 s-line...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i dzisiejsza sesyjka wieczorna :D

dscf4172x.jpg

dscf4179.JPG

dscf4181n.jpg

dscf4176n.jpg

dscf4175uy.jpg

dscf4185s.jpg

dscf4184k.jpg

---------- Post dopisany 22-07-2013 at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany 13-05-2013 at 22:14 ----------

I wpadł dzisiaj Wirus od ECUProject :naughty::naughty:

Ku mojemu zdziwieniu po samej zmianie wtrysków na 0.216 i wywaleniu kata wyszło mi 119KM :o

Mimo to więcej się nie dało :/ gdyż zaczynał Dymić przy większej mocy a tego za wszelką cenę chciałęm uniknąć :jerk:

cftt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słabo wyszło jak na AFN+216, taki wynik uzyskuje zdrowy seryjny AFN, tutaj powinno być 14Xkm i ze 330nm:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słabo wyszło jak na AFN+216, taki wynik uzyskuje zdrowy seryjny AFN, tutaj powinno być 14Xkm i ze 330nm:wink:

Też tak sądzę i nie wiem dlaczego więcej nie chciał robić , bo twierdził że będzie dyma dobrego dawać a nie powiem jest bezdymmnie nawet przy ostrym butowaniu .

Nie jestem do końca pewien czy przyczyną tego wyniku nie jest Turbo , bo już przed chipowaniem przeładowywało ale myślałem że to przez wtryski i wycięty kat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo proszę, kolejne a4 z okolicy :decayed: bo ja z cieszyna w sumie jestem :decayed:

ładne autko, turbo odrazu jakieś konkretniejsze wkładaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe oj dużo nas tutaj w okolicy :decayed:

Z racji iż zaniedbałem trochę temat a wpadło do auta trochę rzeczy więc się pochwale:decayed:

-Poliftowa lampka podsufitki by bidzio1

-Pomalowane dekory w czarny połysk LC9Z po przeróbce :banan:

-Ramie tylne wycieraczki pomalowane w czarny mat

-Poliftowy Licznik

-Podświetlane kratki z polifta

-Gumowe dywaniki :grin::grin:

-Spowrotem na pokładzie zawitały ori kierunki w błotnikach gdyż klosze od białych mi odpadły :facepalm:

-Wymiana popychaczy SKF ( O wiele ciszej :thumbup1::thumbup1:)

-Wymiana rozrządu SKF + INA

-Regeneracja Alternatora

-Regeneracja rozrusznika

-Wymiana Tuleji Tynlej Belki Lemforder

-Setup Zimowy na pokładzie już :facepalm:

-Wpadł też hak na zimę żeby mnie kto dupci za bardzo w zimę nie uszkodził :grin::grin:

Fotki z modów wrzucę później a narazię dodam jak wygląda w okazałościach polskiej jesieni :kox::kox:

yc6i.jpgq0o6.jpg

Fotki modów :

e2so.jpg

k998.jpg

skr8.jpg

r71f.jpg

Dziadek Mróz :grin::grin:

fzpz.jpg

ohgq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony kolor dodaje 30km Więcej :wink::wink: także reszta wymięka :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumpel mi wymieniał , bo to trzeba całą belkę ściągać z auta a mi się bawić z tym nie chciało , jak chcesz to mogę Ci załatwić w dobrej cenie lemfordera :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumpel mi wymieniał , bo to trzeba całą belkę ściągać z auta a mi się bawić z tym nie chciało , jak chcesz to mogę Ci załatwić w dobrej cenie lemfordera :wink:

podjade do ciebie to pogadamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mody na pokładzie - wpadły Lampy polifty oraz nowe świece żarowe NGK .

l1rf.jpg

nu3p.jpg

Posiadam jeszcze zderzak od S4 z ledami od S6 który poszedł do klejenia z racji iż był popękany .

Który zapewne na wiosnę zawita na aucie :decayed:

---------- Post dopisany 23-01-2014 at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 11:57 ----------

I zawitało na pokładzie lusterko od UK

e1ny.jpgd1l6.jpg

---------- Post dopisany 05-02-2014 at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2014 at 16:27 ----------

Audi SPRZEDANE - Lecz zostaje na forum - darqkepno nowy użytkownik auta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota, fantastyczny kolor - najlepszy, zaraz po mojej zielonej :grin: - no i dobre fele. Choruję na te 17' od czasu kiedy miałem poprzednią A4 :C Co planujesz po sprzedaży? :naughty:

PS. Relingi malowałeś, czy wymieniałeś całe? Jak się je demontuje, od środka jakoś są śruby? No i dekory, jak przygotowywałeś pod malowanie? One mają chropowatą powierzchnię, a ładnie Ci gładko wyszedł malunek. To była rybia łuska, czy coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec czekamy na nowy temat nowego własciciela

zamykam:hi::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...