Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[a4 b5] obniżenie do felg s-line 18"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
ja miałem początkowo z 1ba.. i dla mnie było ok... jak bym przez przypadek nie kupił 1be to pewnie dalej bym jezdził tak... póki gwint by nie wpadł :wink:

pomyśle nad kupnem kompletu 1be, ale juz widze ze ciezko dostac ale na razie tylko springi -40

Opublikowano

szperaj po działach sprzedam na forum... czasem idzie 1be ustrzelić :wink:

Opublikowano
  • Autor
szperaj po działach sprzedam na forum... czasem idzie 1be ustrzelić :wink:

patrze patrze :D

Opublikowano

Miałem u siebie -35mm H&R na seryjnych 1BA i wszystko bylo ok

Opublikowano
  • Autor
Miałem u siebie -35mm H&R na seryjnych 1BA i wszystko bylo ok

kamien85 i to mi sie podoba. jak sie na tym jeżdziło? długo tak jezdziłeś?

Opublikowano

jeździło się dobrze, nie zauważyłem jakiegoś dziwnego zachowania auta, prawidłowo wybierał nierówności

pół roku tak jeździłem a potem wlecial gwint

Opublikowano

Też mam ten sam problem co Ty. potrzebuje obniżyć do 17. Zależy mi trochę na komforcie, zawias mam 1BA i myślę wymienić amorki tylko nie wiem ja jakie konkretnie i do tego sprężyny eibach pro-kit na minusie. Chociaż też mi chodzi gwint z AP po głowie i nie wiem co zrobić

Opublikowano

Miałem -30 na 1BA jeżdziłem cały sezon+ zima, na pocżatku było OK, ale z biegiem czasu auto zaczeło skakać, to sie tylko wydaje że jest ok, dopóki nie siadzie sie na sportowy zawias, wtedy dopiero widzi sie ze nie jest OK, takze jako przejsciowy zawias moze być 1BA na sportowych, ale tylko przez jakis okres, bo szybko sie wyrobią...

Opublikowano
  • Autor

s2pablo to widze ze mamy ten sam problem:decayed: gdyby było mnie stać na gwint to i tak nie wiem czy był założył. jednak komfortu trochę się przyda na naszych "bardzo przyjaznych" :polew: drogach. jak jade swoim miastem teraz po zimie to widze chłopaczków w zagazowanych mega niskich bmw jak jadą po całej szerokości drogi byle by nie wjechać w jakąś dziure :grin: z moich przemyśleń:naughty: doszedłem do wniosku ze bede polował na ori zawias 1be plus z czasem jakieś markowe springi - 40mm typu eibach itp.

Opublikowano

Mam sprężyny H&R na przód na tanią sprzedaż. Jak coś to wal na pw

Opublikowano
  • Autor
Mam sprężyny H&R na przód na tanią sprzedaż. Jak coś to wal na pw

gdybyś miał komplet przód + tył to było by elegancko ....

Opublikowano
Mam sprężyny H&R na przód na tanią sprzedaż. Jak coś to wal na pw

gdybyś miał komplet przód + tył to było by elegancko ....

....to juz by u mnie siedzialy...:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.