Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[a4 b5] obniżenie do felg s-line 18"


kowalson86

Rekomendowane odpowiedzi

ja miałem początkowo z 1ba.. i dla mnie było ok... jak bym przez przypadek nie kupił 1be to pewnie dalej bym jezdził tak... póki gwint by nie wpadł :wink:

pomyśle nad kupnem kompletu 1be, ale juz widze ze ciezko dostac ale na razie tylko springi -40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem u siebie -35mm H&R na seryjnych 1BA i wszystko bylo ok

kamien85 i to mi sie podoba. jak sie na tym jeżdziło? długo tak jezdziłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździło się dobrze, nie zauważyłem jakiegoś dziwnego zachowania auta, prawidłowo wybierał nierówności

pół roku tak jeździłem a potem wlecial gwint

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten sam problem co Ty. potrzebuje obniżyć do 17. Zależy mi trochę na komforcie, zawias mam 1BA i myślę wymienić amorki tylko nie wiem ja jakie konkretnie i do tego sprężyny eibach pro-kit na minusie. Chociaż też mi chodzi gwint z AP po głowie i nie wiem co zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem -30 na 1BA jeżdziłem cały sezon+ zima, na pocżatku było OK, ale z biegiem czasu auto zaczeło skakać, to sie tylko wydaje że jest ok, dopóki nie siadzie sie na sportowy zawias, wtedy dopiero widzi sie ze nie jest OK, takze jako przejsciowy zawias moze być 1BA na sportowych, ale tylko przez jakis okres, bo szybko sie wyrobią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s2pablo to widze ze mamy ten sam problem:decayed: gdyby było mnie stać na gwint to i tak nie wiem czy był założył. jednak komfortu trochę się przyda na naszych "bardzo przyjaznych" :polew: drogach. jak jade swoim miastem teraz po zimie to widze chłopaczków w zagazowanych mega niskich bmw jak jadą po całej szerokości drogi byle by nie wjechać w jakąś dziure :grin: z moich przemyśleń:naughty: doszedłem do wniosku ze bede polował na ori zawias 1be plus z czasem jakieś markowe springi - 40mm typu eibach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sprężyny H&R na przód na tanią sprzedaż. Jak coś to wal na pw

gdybyś miał komplet przód + tył to było by elegancko ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...