Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szanownych klubowiczów i wyjadaczy :hi:
Mój temat będzie trochę jakby taką retrospekcją, ponieważ część z planowanych modów już jest, ale żeby przedstawić jak po kolei to się układało zacznę jakby od początku.
Na wstępie jednak chciałbym podziękować moim mentorom i żeby się żaden nie obraził dodaję jego świętobliwości w kolejności alfabetycznej :wink:

Bart-S >> Domin79 >> Siemian >> Spanky >> Wrclaguna
Chylę czoła i pełen szacunek za wiedzę i bezcennie poświęcony czas mojej osobie. Dziękuję :hi:

A więc pewnego pięknego dnia po paru miesiącach poszukiwania w końcu trafiło się moje wymarzone CCCO A4 B6 S-line z pełną książką serwisową sprawdzoną w ASO,
no i oczywiście sprowadzone z Niemczech. Bez długiego namysłu, telefon i lecimy :kox: no i jest :whistling: :whistling: :whistling:

Marka: Audi
Model: A4 B6
Wersja: S-line
Silnik: 1.9 TDI 131KM AVF
Przebieg: 149000km
Kolor: Czarna perła


Wypo S ażenie:
-wewnętrzny pakiet s-line
-elektryczne szyby x2
-elekryczne lusterka, grzane, elektrycznie składane
-kierownica trójramienna pikowana s-line
-gałka zmiany biegów s-line
-czarna podsufitka s-line
-radio Chorus
-wzmacniacz wraz z subuferem
-pełen FIS
-mała navi
-schowek z lodówką
-zmieniarka CD
-klimatronik 2-strefowy
-centralny zamek
-autoalarm
-wspomaganie
-abs
-esp
-poduszki powietrzne x6 plus kurtyny
-wyjście pod telefon z uchwytem w podłokietniku z uchwytem na simensa
-siedzenia sportowe półskóra, środek speed, elektryczne lędźwie
-dzielona kanapa
-podłokietnik
-pełen pakiet światło
-szufladki podswietlane
-listwy alu szczotkowane
-listwy drzwi s-line
-felgi 17'' 235/45/17 s-line
-zawieszenie 1BV

Planowane mody S zewnętrzne:

-zderzak przód s-line >> done
-zderzak tył dwie rurki s-line >> done
-listwy dolne drzwi s-line >> done
-lotka s-line >> done
-znaczek s-line w grill >> done
-wydech 2.5 tdi >> done
-końcówki wydechu 90mm Ulter Sport N1-90RS >> done
-doładowanie >> done
-hamulce 320/288 >> done
-lusterka fotochrom zewnętrzne satyna S4 >> done
-podświetlane lusterka zewnętrzne LED >> done
-felgi 17'' 235/45/17 pakiet zima wersja black s-line >> done
-przyciemnienie szyb >> done
-wycieraczki przód aero twin >> done
-wycieraczka tył od Q5 >> done
-podświetlenie tablicy led P&P aso >> done
-dzienne led 6000K >> done

Planowane mody S wewnątrz:

-kierownica trój ramienna skóra gładka/pikowana multifunkcja z chromem s-line B8 >> done
-rns-e >> done

-pokrętła chrom rns-e >> done
-tv and dvd >> done
-bose >> done
-nakładki na pedały od RS4 >> done
-dodatkowe zabudowanie komory silnika >> done
-siatka do bagażnika >> done
-nowe dywaniki welurowe >> done
-żarówki ledowe w podsufitce >> done
-diody ambiente w tylnej lampce podsufitki >> done
-ramki klubowe >> done
-przycisk menu >> done
-webasto >> done
-elektryczne sterowanie szybami tył >> done
-podgrzewane przednie fotele s-line B7 >> done
-podgrzewana kanapa z airbag >> done
-podłokietnik mc-donald >> done
-homelink >> done

mWRkEDl.jpgDQRkt4M.jpg

qIPGBWw.jpgjpBUgxz.jpg

aOQ9Rp8.jpgirimtS9.jpg

Stage 1 zakupione

Stage 2 przyciemnione szybki i lampy tył

Stage 3 bluetooth H

Stage 4 zderzak tył s-line

Stage 5 zderzak przód s-line i znaczek s-line w grilla

Stage 6 auto włącznik świateł and coming leaving home

stage 7 listwy s-line

stage 8 sterowanie szyb i lusterek w chromie

stage 9 dodatkowe obudowy silnika

Stage 10 mocy przybywaj

Stage 11 nakładki rs4

Stage 12 lusterko wewnętrzne s-line fotochromatyczne

Stage 13 rns-e

Stage 14 klimatronik 2 DIN i podgrzewanie foteli

Stage 15 bose

Stage 16 kubek esp i wizytownik w wersji z chromem

Stage 17 kierownica multifunkcyjna b8 s-line

Stage 18 lusterka zewnętrzne fotochromatyczne

Stage 19 obudowy s4

Stage 20 hamulce 320/288

Stage 21 pakiet LED

Stage 22 dzienne w halogenach

Stage 23 menuuu

Stage 23 podgrzewane fotele s-line B7

Stage 24 lotka s-line

Stage 25 tv and dvd

Stage 26 wycieraczki aero

Stage 27 wycieraczka Q5

Stage 28 diody ambiente w tylnej lampce podsufitki

Stage 29 dywaniki

Stage 30 ledowe podświetlenie tablicy

Stage 31 auto włacznik w wersji chrom

Stage 32 devision time

Stage 33 podgrzewana tylna kanapa, podłokietnik mc-donald, airbag

Stage 34 czarne lampy

Stage 35 listwy drzwi s4

Stage 35 homelink

Stage 36 koło zapasowe

Stage 37 blaszki hamulców S-line

Stage 38 fekgi pakiet zima

Stage 39 siatka bagażnika

Stage 40 webasto

Stage 41 podświetlane lusterka LED

Stage 42 pokrętła chrom RNS-E

A9tr5BV.jpg?1

Stage 43 ....

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

No furka fajna, plany zacne oczywiscie ale za te foty to ............:wink:

dawaj fajne foty!!!!!!!!!!!!!!!:wink::decayed:

Opublikowano

No No w końcu :decayed: fajna furka i mocne plany :thumbup1:

Opublikowano

chcemy jakieś fajne foty :decayed: palny są fajne, czekamy na realizację :decayed:

Opublikowano

Do tego fajny przebieg :shock3:

Opublikowano

przebieg szybko sie zmienia bo u mnie teraz rosnie tak ze juz jest 200tys hehe :facepalm::decayed: ale wystarczy tylko dbac i bedzie git:wink:

Opublikowano

Widziałem life :thumbup1: zacna furka , plany godne właściciela ..... fotki do poprawy bo nie widać za dużo niestety :kwasny:

Opublikowano
Do tego fajny przebieg :shock3:

kurde a ja mam 130 tyś :decayed: ale tak jak Paweł pisze jak sie dba to jest git :wink:

Opublikowano
Do tego fajny przebieg :shock3:

kurde a ja mam 130 tyś :decayed: ale tak jak Paweł pisze jak sie dba to jest git :wink:

fpiz*u skąd Wy macie Te fury moja ma już pod 400 :wink: a lata jak dzika :kox:

sory Krzys za OT

Opublikowano

PIXI ale zapewne za malo diod tam ma hehehe:wink: musisz nad nim popracowac :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dbam dbam :D leje co najlepsze wymieniam co trzeba kiedy tylko nadchodzi czas albo słyszę jakiś niepokojący odgłos :D foty jakieś może jutro lepsiejsze, te ledwiem znalazł w starym ogłoszeniu :D żeby było widać z czego startuje :wink: co do przebiegu na hamowni wyszło ze zdrowa seria :whistling: (a właśnie cholerka zapomniałem o chipsie w planach) :facepalm:

---------- Post dopisany at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ----------

hehe PIXI zaraził mnie diodami w lusterkach :D ale raczej będę chciał od a6 walnąć :wink: ale jego w lusterkach nie ori naprawdę zacne :hi:

Opublikowano

PIXI jest prze as jesli chodzi o diody :decayed: na tym forum chyba nie ma wiekszego maniaka :decayed:

Opublikowano
Do tego fajny przebieg :shock3:

kurde a ja mam 130 tyś :decayed: ale tak jak Paweł pisze jak sie dba to jest git :wink:

fpiz*u skąd Wy macie Te fury moja ma już pod 400 :wink: a lata jak dzika :kox:

sory Krzys za OT

sam się dziwie, ale wszystkie znaki na niebie mówią ze oryginał:decayed:

Opublikowano

Gitt fura, co do modów to długa droga przed tobą... :grin:

Sent from Rns-e 2010

Opublikowano
PIXI ale zapewne za malo diod tam ma hehehe:wink: musisz nad nim popracowac :decayed:

Nic się nie uchowa przed Wami :grin: :grin: :grin:

---------- Post dopisany at 00:33 ---------- Poprzedni post napisany at 00:31 ----------

hehe PIXI zaraził mnie diodami w lusterkach :D ale raczej będę chciał od a6 walnąć :wink: ale jego w lusterkach nie ori naprawdę zacne :hi:

Nie jestem pewien czy się zmieszczą (chodzi o to czy będzie działać regulacja lusterka ... jest dosyć mało miejsca i może zaczepiać :thumbdown: )

---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ----------

PIXI jest prze as jesli chodzi o diody :decayed: na tym forum chyba nie ma wiekszego maniaka :decayed:

Tylko xenon został oryginalny :dziura: i kierunki

Opublikowano

Tylko xenon został oryginalny :dziura: i kierunki

hehehe widzialem :decayed: bede 14-15-16 czerwca w wawie musimy sie zgadac na spota :whistling:

Opublikowano

Tylko xenon został oryginalny :dziura: i kierunki

hehehe widzialem :decayed: bede 14-15-16 czerwca w wawie musimy sie zgadac na spota :whistling:

No problem :wink:

Krzychu , sory za OT :hi:

Opublikowano

Fajny avant, do tego w moim kolorku :) Plany również zacne oby jak najszybciej udało się wyrezać wszystko co zostało zaplanowane :thumbup1:

Opublikowano

fajny furacz tylko te pikczery trochę :whistling:

Opublikowano

fura :thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.