Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no też mi się tak wydaje, poza tym sama przesłona plastikowa to tylko zmiana kierunku hałasu a nie zagłuszenie, ale obecność coś musi zmienić więc 0.0009decybelka mniej :kox:

tadammmm :banan: dzięki Turzol za numer części bo przecież jakby nie było Pan w Assso złapał się za głowę gdzie ja to mogę znaleźć :facepalm:

:kox::naughty:

http://imageshack.us/a/img13/1461/img0503zj.jpg

http://img23.imageshack.us/img23/5763/img0504tgu.jpg

---------- Post dopisany 21-04-2013 at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2013 at 19:49 ----------

lustereczko powiedz przecie :kox:

http://img211.imageshack.us/img211/7933/img0559m.jpg

u Konarzewskiego bardziej ogarnięci więc części chyba lepiej od nich brać :wink:

Opublikowano
  • Autor

nie ma jak to weekend :kox:

img0553vo.jpg

rnsiak jest to i klimatronik a jak już zmieniać klimatronik to dlaczego by i nie odrazu podgrzewania foteli nie dodać :kox:

img0565zb.jpg

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

no też mi się tak wydaje, poza tym sama przesłona plastikowa to tylko zmiana kierunku hałasu a nie zagłuszenie, ale obecność coś musi zmienić więc 0.0009decybelka mniej :kox:

tadammmm :banan: dzięki Turzol za numer części bo przecież jakby nie było Pan w Assso złapał się za głowę gdzie ja to mogę znaleźć :facepalm:

:kox::naughty:

http://imageshack.us/a/img13/1461/img0503zj.jpg

http://img23.imageshack.us/img23/5763/img0504tgu.jpg

---------- Post dopisany 21-04-2013 at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2013 at 19:49 ----------

lustereczko powiedz przecie :kox:

http://img211.imageshack.us/img211/7933/img0559m.jpg

u Konarzewskiego bardziej ogarnięci więc części chyba lepiej od nich brać :wink:

poza tym mają lepsze rabaty ode mnie :kox:

Opublikowano

nie gadam z Tobą :decayed:

Opublikowano

Krzysiek podrzuć nr podstopnicy z nakładkami:naughty:

Opublikowano
  • Autor

a proszę Cię bardzo :wink:

img0501qu.jpg

jakby jakieś pytania do montażu to śmiało pisz niby żadna filozofia aleee :wink:

Opublikowano

A to numer całego kpl. tak? Jaki koszt w Aso?

Opublikowano
  • Autor

ogólnie 505zł po rabacie 432 :wink: tak caluśkiego kompletu :wink:

ps. no i jak jest rns to musi być i ło mój Bose :kox::kox::kox: przerażająca różnica między serią a bose przepaść :whistling::whistling::whistling:

img0572vq.jpg

Opublikowano

bose bose bożenko :decayed::facepalm::polew:

Opublikowano

No miszczu ale jedziesz z programem:shock3::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

no żesz aż musiałem skręcić bass bo po dłuższej jeździe bania pęka :kox:

No miszczu ale jedziesz z programem:shock3::thumbup1:

a dziękuję dziękuję :wink:

staram się dotrzymać choć o dziobinkę kroku wyjadaczom :kox:

Opublikowano
bose bose bożenko :decayed::facepalm::polew:
Krzysiek sorki za OT:decayed:

Opublikowano

wladi to teraz pojechałeś :grin::polew:

Krzysiek dotrzymujesz tempa oj tak teraz to ja w tyle zostaje :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

hehehe takie OT to super Jeee, a to nasi na filmiku ?? :naughty:

Opublikowano

No wladiego nie poznajesz:naughty::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
wladi to teraz pojechałeś :grin::polew:

Krzysiek dotrzymujesz tempa oj tak teraz to ja w tyle zostaje :facepalm:

jeee no co Ty w jakim tyle też ładnie ciśniesz :wink:

Opublikowano
hehehe takie OT to super Jeee, a to nasi na filmiku ?? :naughty:

taaa to kierownik zamieszania :decayed: wladi :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hiehiehie czyli to Ty no nie poznaje bo nie znam jak był teraz zlot to nie mogłem być bo wyjechałem zagranice :facepalm:

a ta Pani to od nas czy twoja wybranka :wink:

Opublikowano

Ta Pani to Bosenka:grin: to była kobieta Kuby Bielaka ale żeśmy dali czadu żałuj że Cię nie było:wink:

Opublikowano
  • Autor

kurde żałuje i to bardzo bardzo bo wcześniej wypytywałem z milion razy kiedy kiedy, a tuż przed wyjazdem się dowiaduje że termin do Bani arrr :kwasny:

Opublikowano

Spoko za rok nadrobisz...tzn. jak dasz radę przy nas:grin::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.