Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no ja swój za 100zł wydarłem z paszczy lwa igiełkę więc poluj poluj :wink:

Opublikowano
kupujesz taki od TT, A3, Q5 i pewno jeszcze ze dwa dadzą radę, ładnie prosisz Pana Dominika Domin79 żeby przełożył pokrętło z TT do twojego :grin::grin:

a potem to już banalnie proste wyciągasz jeden wpinasz drugi i włala :naughty::naughty: no bo najtrudniejsze to ponoć opanowanie wyciągania pokrętła tak by się nie rozwaliło :decayed::decayed:

no i trzeba pamiętać o litrażowym procencie dla Dominiuma :hi::hi:

a cały taki nie będzie pasował - w sensie przepięcia odpowiednich pinów ??

Bo akurat u mnie to do czego miałby być przełożony też potrzebuje ratunku :wink:

Myślałem, że da radę kupić nowy TT, Q3, Q5 (nawet widziałem na forum, że z Polo można użyć) ew. zmienić piny i po zabawie ... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale mówisz o tych z alledrogo, czyli chińszczyźnie ... :wink:

Opublikowano
ale mówisz o tych z alledrogo, czyli chińszczyźnie ... :wink:

Nie chciałbym chińszczyzny montować - ostatnio kumpel kupił taki chiński chromowany przełącznik do swojego passata...

myślałem, że to ze styropianu albo z kartonu zrobione bo takie lekkie i delikatne :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

no właśnie, a tak to p&p nie ma żadnego trzeba przekładać pokręteło :wink:

jaki tu spokój na na na naaaa :decayed:

taki mały gadżecik Dzięki arturo :wink:

5ujr.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ama odpisz mi bo płaczę :cry::cry:

:decayed:

nawet ładne masz to auto

Opublikowano
  • Autor

no i nadszedł czas na brand new aero :wink:

fji5.jpg

Co prawda nikt tu nie zagląda ale ....

turumm turummm wpada grzana pupcia dla leni z tyłu :decayed:

kcce.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Oooo ja też chcę grzene dufffy z tyłu :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no i zrobiło się ciemno ciemno czyli lampy wersja black dark :decayed:

zzug.jpg

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

jest czarno jest dobrze :naughty:

Opublikowano

coś Ty z tym grillem zrobił? :doh::doh::doh:

ps lamperia de lux :kox:

Opublikowano
no i zrobiło się ciemno ciemno czyli lampy wersja black dark :decayed:

http://imageshack.us/a/img196/6819/zzug.jpg

Chromy zostają czy out na całym aucie??

Fela by się większa przydała:whistling:

Opublikowano
  • Autor

no nie po to lusterka s4 montowałem żeby teraz chromy wywalać :kox:

felunek pewno i by się przydał ale właśnie działam s-line 17" (paket winter) :naughty: na zimę i raczej nie wejdę we większe bo na lato kupiłem nowe opony,

przymuszony awarią i fantastycznym systemem awaryjnym made by audi :wink:

nie no do zewnętrznego view wpadną jeszcze grille s4, btw... dolny już w drodze :naughty:

coś Ty z tym grillem zrobił? :doh::doh::doh:

ps lamperia de lux :kox:

się coś nie podoba się ??? :decayed:

Opublikowano

Ten czarny pasek na wacka a nie na grill. In My opinion afkors :decayed:

Opublikowano

Masz moze zdjecie jak to wyglada z przodu bo tez chcem zrobic jak u Ciebie

Opublikowano

to B6 a nie B7 Panowie :wink: mi też się to nie widzi, ale każdy robi pod siebie :wink: a lampy malinka :kox:

Opublikowano
  • Autor

oj tam oj tam mararuderzy czasem lekka odmiana nie zaszkodzi :wink:

a no mom :decayed:

tz5l.jpg

Opublikowano

Ty nosz kuźwa,aż,się,prosi o cały ryj nw czarno-masakra. Niech ktoś Ci Vt zrobi.

Lampy są mega za***iste.

Opublikowano

Tak to wygląda u mnie - lampy też czarne - tylko znaczek OOOO zostawiłem jak był :decayed:

smqd.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.