Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

raz już czyściłem szlifowałem i smarowałem, tym razem zamiana na nowy Febi :decayed: bo więcej szlifował nie będę :kox:

QvNQpCv.jpg?1

Opublikowano

Wow...masakra...nie widziałem jeszcze na forum tak poukładanego posta. Fura jest piękna i zrobiona ze smakiem. Gratki takiej maszyny :slina:

Opublikowano
  • Autor

a dziękuję bardzo :decayed: chopaki mają lepsiejsze ale bardzo mi miło :decayed:

i jako że przy zmianie mechanizmu nie bardzo stare podszybie dałem rade zdemontować bez wad i powstało mini pękniecie długości 1cm...

nadszedł czas na nóweczkie asso :naughty:

02ew7Yv.jpg?1

ponieważ gdyż musi być perfekt :decayed:

a bo ponieważ ostatniem czasem słyszałem marudzenie na docinaną obudowę tempomatu własnemi tema oto rękami :decayed:

no to niech już będzie moja strata nufka funkiel nie śmigana od Siemiana :naughty::decayed:

35OdOom.jpg?1

W2WIG7H.jpg?1

Opublikowano

No i zrazu lepij panie :wink:

Opublikowano

no rezana obudowa pod tempomat to porazka

ori to ori :decayed:

zaslepki do kiery :hi:

Opublikowano
  • Autor

jeden łuk docinania nawet mi poszedł super ale drugi już słabiutko,

a jakoś tak wyszło że nie wpadłem na pomysł że przecież można kupić łori :grin:

No i zrazu lepij panie :wink:

Eeee Panie Ty mnie proszę powiedz jakie specyfiki używasz do czyszczenia plastików komory silnika :decayed:

Opublikowano

No w końcu bo raziło po oczach :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Taki tam wiejski tjuning :decayed:

nowiusieńki wahlerek, by żyło się lepiej :grin:

CMov59x.jpg?1

Opublikowano

Ile dałeś? Ori?

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano
  • Autor

od dzikusa ori wahler za 395 ciężko zarobionych złociszy a ten tak w chwile zabrał :grin:

ps no ale w zestawie masz kpl. uszczelek nowych za które w aso dałem 75 złoty bo miałem czyścić ale zaczął cieknąć, więc wymiana, a potem się okazało że to kolano gumowe ciekło :polew:

Opublikowano

ten tu modzi , wszystko pięknie ale jak na imieniny dzwoniłem żeby życzenia złożyć to nie odebrał czort jeden :whip2:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Aaaaa Panie taki zapierdziel że nawet nie ma jak wygrać w lotto :decayed:

takie o to mnie wpadło :decayed: 288 tył, żeby druciarstwa stało się dość :kox:

VSy0cR7.jpg?1

Opublikowano

znowu coś modzi :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

póki wszyscy młodzi to się modzi :kox:

pozazdrościwszy Marcino postanowiłem odwiedzić asso.. a co! :P

pSNhFKe.jpg

w roli wyjaśnienia bo oczywiściem zapomniałem wyjąć z folijki :facepalm::decayed:

43cee0f61313d4619558664d85b5c769.jpg

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

póki wszyscy młodzi to się modzi :kox:

pozazdrościwszy Marcino postanowiłem odwiedzić asso.. a co! :P

pSNhFKe.jpg

w roli wyjaśnienia bo oczywiściem zapomniałem wyjąć z folijki :facepalm::decayed:

43cee0f61313d4619558664d85b5c769.jpg

Ile za te kratki ?

Opublikowano
  • Autor

Razem ze śrubkami równiusie 30 złociszonów :hi:

Opublikowano

za dwie kratki? są dostępne na allegro?

Opublikowano

przecie widac ze z aso :whistling:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzie tam taka drożyzna miałaby być :decayed:

30 zlociszonów na obie strony :kox:


nadszedł czas na nowy stary gadżet czyli television vol II

obsługa z pozycji radia żadnych pilotów i innych pindoloof :wink:

q6f39w1.jpg

a wszystko to w tej oto ameliniowej skrzyneczce w dotychczas niewykorzystywanej kieszeni obok zmieniarki CD :D

AOC6aMt.jpg

Opublikowano

motyla noga twoj schowek jest ladnie zorganizowany :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.