Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 awx] a4 b6. Nie działa navi- help!


Pomyk

Rekomendowane odpowiedzi

Skrzynia 5 niestety. Na tej tabliczce pisze AVF więc raczej AVF silnik jest :D

CZyli awx jezeli 130KM , innej możliwości nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia 5 niestety. Na tej tabliczce pisze AVF więc raczej AVF silnik jest :D

Ja tez mam AVF-a z 2002

jezeli tak to napewno nie 5 biegowego bo tu jest 5 biegów czyli awx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia 5 niestety. Na tej tabliczce pisze AVF więc raczej AVF silnik jest :D

Ja tez mam AVF-a z 2002

Kiedyś widziałem jakiś wykaz silników kiedy się jakie pojawiały i kojarzy mi się, że w A4 AVF wychodził od 03r. W A6 C5 wychodziły wcześniej to wiem napewno. Musze poszukać, bo mnie to męczy :decayed:. Może masz 02r produkcji, ale rocznikowo jest 03r :wink:. Może ktoś jeszcze ma AVF (6 skrzynia) z 02r?

Sorry za OT w Twoim temacie Pomyk :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik na pewno nie ma oznaczena AWX ponieważ ojciec w A6 C5 ma właśnie AWX i u mnie jest całkiem inne sprzęgło i ogólnie silnik inaczej pracuje. Może ktoś coś modził ze skrzynią, nie wiem, ale silnik na pewno jest AVF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt raczej nie modzi skrzyni z 6-biegowej na 5-cio... auto zagadka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zakupu, zważywszy że sam na to auto zarobiłeś! Bezawaryjności i szerokości :P

ps: z tą skrzynią i oznaczeniem silnika to faktycznie zagadka :decayed: Może ktoś się w przekładki silnika bawił?:P

Swoją drogą dużo roboty żeby coś takiego wymodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodzenia w eksploatacja. Co do środka też mam niebieski, czy tam granatowy jak zwał tak zwał. Mi się osobiście podoba, tylko będziesz na niego przeklinał jak będziesz chciał przeprowadzać jakieś mody we wnętrzu. Wszystkiego jest jak na lekarstwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie muszę się przyznać do błędu ;d Mechanik mój mówił mi kiedyś ,że ten silnik to AVF nie zaglądałem w sumie nawet na tą tabliczkę aż do dziś bo zaciekawiło mnie co piszecie, i co się okazało? AWX -.- Ale no jak już pisałem ojciec ma też AWX i sprzęgło jest całkowicie inne i dynamika silnika rónież jest inna... Nie wiem o co tutaj chodzi... Może rzeczywiście silnik przekładany... W każdym bądź razie przepraszam wszystkich, których wprowadzałem w błąd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ma nie być innej dynamiki skoro A4 jest lżejsze od A6? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od dziś wiadomo, że wbijają jak im się chce, u mnie w dowodzie mam niby ponad 100 kg lżejszą co jest nieprawdą, bo z ciekawości ważyłem na składzie węglowym :decayed:. Czyli dobrze chyba mówiłem, żę AVF od 03r. w budzie B6 :naughty:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od dziś wiadomo, że wbijają jak im się chce, u mnie w dowodzie mam niby ponad 100 kg lżejszą co jest nieprawdą, bo z ciekawości ważyłem na składzie węglowym :decayed:. Czyli dobrze chyba mówiłem, żę AVF od 03r. w budzie B6 :naughty:.

I nie od dzis wiadomo że B6 to ciężka krowa i może ważyć więcej niż c5:whistling: Kiedyś na spocie się o tym zgadało i z tego co pamiętam C5 koelgi z płocka Była lżejsza od B6 Flyera tylko że on miał Q:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie siedział u niego jeszcze w uj ciężki 2.5 tdi :wink:.

Ale czy jest sens porównywać B6 na wypasie, skóry navi itp. do tego 2.5 tdi Q do C5 z np. 1.9 tdi bez większego wypasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waga jaka jest taka jest ;) nie zmienie tego ;) Co do samej masy to mimo tego, że jest ona dosyć spora to moc silnika wystarcza mi w 100% , świetnie się jeździ. ;) Co prawda dużo ludzi naśmiewa się, że kupiłem diesla, ale kupowałem auto z rozsądkiem, na dłuższą metę, nie dla szpanu. :wink: Jak chcę sobie pozapierdzielać wsiadam na Yamaszkę i po kłopocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...