Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS4 vs S4


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Widział to ktoś??

Co to są za cuda z tym S4. Chodzi mi o to cos co podłacza pod interface i po kilku sekundach ma juz pod 400 koni. Jestem ciekaw jak silnik w pupe dostaje po czyms takim :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o minute 3:50

Wtyka jakies gowno pod interface i po kilku sekundach auto ma już pod 400 koni.

O to mi chodzi bo to, ze z tego silnika idzie wyciagnąć więcej to nie zadne cuda ale robi sie to konkretnym remapem a nie jakims "boxem"

---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

niby po czym ma dostac po d*pie?:facepalm:

Teraz wiesz co mam na mysli?? bo wydaje mi się, ze tylko ogladnąłes sam wyscig a nie widziałeś jak podniesli ta moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę sobie audi w kolano strzeliło z obecnym v6T:wink:

rs jest po za zasięgiem serii s4, ale osiągi s4 robią wrażanie po modyfikacjach.

filmik jest szczególny, bo rs4 igła, a s4 brudny, poobijany, coś tam mruga, a za***rdala.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mówiłem że RS4 skonczyło sie na modelu B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Revo to dobra firma,tak jak APR ktore robi tutaj softy...wiec to nie zadnego gowno wtyka.

Myślałem, że to jakis super pseudo BOX i dlatego pytam.

Rs4 z drugiej połowy 2012 roku i S3 z pierwszej połowy 2009 :decayed: Obydwa za***iście zapitalają. W zwolnionym tepie widac nawet jaki RS4 ma uslizg kół przy starcie. Musi miec kopa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w manualu nawet sie zakrecą

miałem RS4 B7 i nie było z tym zadnego problemu, a na mokrym zachowywał sie jak tylno napedowiec :decayed:

nie słuchalem co gada ten gosc ale cos mi sie o uszy obilo że RS4-ka ma LC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mówiłem że RS4 skonczyło sie na modelu B5

tu akurat nie jestem taki pewny, bo zarówno b7 jaki b8 to bardzo szybkie auta, tylko obecne s4 b8 jest rewelacyjne, a b6 i b7 nie były aż takie szybkie i rozwojowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat w RS4-ach ewolucja nie jest az tak oczywista

lekko zmodzony RS4 B5 nie ustepuje na przyspieszeniu RS4 B7, był film na TVN Turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze RS4 b7 to o wiele bardziej dopracowane auto technicznie i jest wiele samochodow które mu dorówna na prostej a jazda tym autem zaczyna się na zakrętach.

Ten gwizdek revo to programator i zmienia sie nim program ze serii na stage 1, 2, 3 ale najpierw trzeba rozebrac ecu i zdjac zabezpieczenia tak czy siak.

Czy revo dobre ciezko powiedziec znajomy ma w b8 2.0 TFSI niby 290 km a z rolki niwiele odjezdzal mojej 244 konnej serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat w RS4-ach ewolucja nie jest az tak oczywista

lekko zmodzony RS4 B5 nie ustepuje na przyspieszeniu RS4 B7, był film na TVN Turbo

rs4 b5 to bardzo udane auto, ale rs4 b7 jest szybsze od rs6 c6 na ringu mimo, iż ze świateł dorówna mu konkretnie zmodzone 1.8T.

Jednak do pierwszego winkla.

Tym samym na Ringu b5 dostaje 30s od b7 choć na prostych mu nie ustępuje praktycznie w ogóle różnica 0-200 to 0.3s:kox:

Nie wiem jak prezentuje się b8 na ringu.

Bo jak widać na prostej nie najgorzej:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat w RS4-ach ewolucja nie jest az tak oczywista

lekko zmodzony RS4 B5 nie ustepuje na przyspieszeniu RS4 B7, był film na TVN Turbo

Była B5 i B8 a nie B7:wink: B7 ze zdrowym motorem zamiótłby pewnie obie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie miałem okazje sprawdzic B5 i B7 na lotnisku w Borsku

B5 419kM , B7 zdrowa seria 423kM i totalnie bez szans do 220km/h po tym delikatnie zaczeła dochodzic ale pas sie konczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...