Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zwykłe ogrzewanie a panel climatronica ?


kowalski.w

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. w swoim audi mam jedynie 3 pokrętła od ogrzewania i wygląda to już dla mnie archaicznie, i tu moje pytanie czy da radę podpiąć pod panel Climatronica którąś z funkcji tego ogrzewania ? np. da radę sterować siłą nawiewu lub temp? czy muszę po prostu przenieść jakoś do schowka pokrętła lub gdzieś ukryć a Climatronic niech po prostu siedzi dla picu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.tez jestem zainteresowany montazem panelu od klimy do A3 2000r,ma ktos link do tematu z rozwiazaniem tego problemu?znalazlem kilka ale nic konkretnego nie wyczytalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest do zrobienia tylko trzeba trochę poświecić temu czasu i pogrzebać przeszukam forum bo gdzieś już widziałem podobny temat i wstawię link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby takie coś zrobić to nie taka prosta sprawa.

Aktualnie macie przecież pokrętła z cięgnami. Więc trzeba by kupić 3 szt silniczków sterujących, klimatronik. Druga sprawa to nie wiem jak jest z obudową nagrzewnicy czy silniczki da rade zamontować w obecnej. Nie lepiej troszkę dołożyć i zrobić sobie klimę przecież to aż tak drogo nie wychodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że klima była by fajną sprawą ale to są już jakieś koszta a tak kupująć panel climatronica za około 50 zł i pewnie te silniczki za x złotych wyjdzie o wiele mniejszy koszt niż klima a sam widok climatronica będzie mnie wystarczająco satysfakcjonował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak ktos ma super auto tylko mu klimy brakuje to głupota było by je sprzedac i kupic auto z klima. chyba ze macie padaki to nic innego tylko kupno drugiej a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...