Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Węże podciśnienia


Fifiński

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wymieniał ktoś u siebie może wężyki podciśnienia ? U mnie nie wyglądają już tak super, więc chciałbym coś podziałać w tym temacie.

Może ktoś podać ile i jakie kupić ?

Dzięki z gory ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnica wewnętrzna 3mm. Możesz kupić markowe silikonowe, możesz również gumowe z oplocie.

Kup 2m bo tanie jak barszcz a zostanie na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedziec ,, ze 3 mm ja kiedyś kupilem i mialem zmienic ale okazało sie , ze kupiłem za male ...a jest moze gdzies komplet wszystkich wezyków docietych juz na miare silnika? wymieniał ktos czy wszystko na metry trzeba kupowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum był ktoś kto sprzedawał komplet sylikonów dociętych juz na wymiar, poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj na metry co za problem dociąć. Ja robiłem tak żeby się nie pomylić - ściągałem po jednym docinałem na długość identyczna jak oryginał, zakładałem i tak po kolei. Te wężyki powrotne co idą do filtra powierza maja troszkę większą średnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam wężyki Samco, mam już je założone ponad trzy lata i nic złego się z nimi nie dzieje, kupowałem w tym sklepie re5pect.pl - RACE, RALLY, DRIFT, 1/4 MILE, RALLYCROSS etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam się do wymiany wszystkich wężyków podciśnienia na silikony. Wiem, że są 2 rozmiary 3mm i 5mm tylko niewiem jakie długości kupić. Może ktoś coś doradzić konkretnie ile tego kupić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem silikonowe,okolo10PLN za metr po pół roku tam gdzie była opaska zaciskowa wszystkie popękały ja sugeruję w oplocie( gumowe)

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ----------

jaki silnik ,bo do motorowni AFN AHH według ETKI około 5m 5X3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze gumowe w oplocie wewnętrznym i tutaj polecam gates'a klienci bardzo chwalili te węże,sam mam i nic złego nie mogę o nich napisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie. 5mm x ok.5m a 3mm x ok.1.3m okazało się że posiadam wąż silikonowy 5.5 mm i pasuje idealnie. Zostało mi jego jeszcze parę metrów jak ktoś by potrzebował to pisać. Jakoś się dogadamy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...