Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ziembka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Moja wina, ponieważ w trakcie podłączania pinow silnika niechcący zwarlem przewody i to było powodem uszkodzenia regulatora wysokości świateł, (morał :Jak coś robisz rób dokładne i starannie)
  2. Witam,panowie proszę o pomoc,dziś zamontowałem reflektory polift,wszystko podłączone zgodnie ze schematem z pierwszej strony,swiatła na próbówkę oraz silniczki które nie chcą działać,nie wiem co jest nie tak po sprawdzeniu napięcia na przewodach które idą do silników na prawej stronie 3 przewody mają napięcie na lewej zasilanie ma napiecie masa ok a na sterującym minimalne napięcie,nadmienię że na starych lampach wszystko było cacy,może ktoś ma jakąś teorię co z tym zrobić. Witam,mój problem z niedzialajacymi silniczkami rozwiązany, winny okazał się regulator wysokości zasięgu świateł.
  3. Witam,proszę o poradę,przestawiłem nastawnik na pompie na 0,740 było 0,660 zmieniłem kąt wtrysku na 51-53 tak się waha ,natomiast nie mogę poradzić sobie z temp.paliwa w kolumnie 9 basing setting która wynosi 156 stopni i na wykresie TDI timing pokazuje przyśpieszony kąt ,poracie co z tym zrobić
  4. ziembka odpowiedział(a) na Fifiński temat w 1.9TDI
    miałem silikonowe,okolo10PLN za metr po pół roku tam gdzie była opaska zaciskowa wszystkie popękały ja sugeruję w oplocie( gumowe) ---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ---------- jaki silnik ,bo do motorowni AFN AHH według ETKI około 5m 5X3
  5. a masz włączoną ''wajche''od świateł (oświetlenie działa po światłach)
  6. Wielkie dzięki i ''SZACUN'' dla kolegi pawelwor
  7. Witam.mam audi 1lift z 98roku proszę mi wyjaśnić co ma na celu zamiana przewodów z beżowej kostki do małej czrnej Ja podłączyłem plug& play kostki i dołożyłem tylko plus pod pin 6 w małej czarnej do podświetlenia klimatronika i wszystko działa poprawnie
  8. Witam,miałem podobny dzwięk, mechanik obstawiał skrzywiony wałek rozrządu,po sprawdzeniu wyszło że jedna szklanka była trochę ''zmęczona''po wymianie dzwięk z puszki zanikł
  9. Witam ja tez u siebie naprawialem a na te zembatki w srodku nalozylem smar spowalniajacy ,super efekt przy otwieraniu ,jak kieszen w magnetofonie kasetowym
  10. miałem podobny dzwięk w okolicy 1000obr okazalo się że od spodu na wysokosci rozrządu jest przykrecona oslona na 2-ch wspornikach i jedna ze srub byla poluzowana i w pewnych zakresach obrotów wytwarzal sie rezonans i ten wsporni stuka osilnik [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 16:41_________________________________________________Ps.oslona rolki od dolu
  11. Z Podkarpacia do Kalisza 4osoby 7,5godz.wsumie 3 przerwy po piec minut silniczek mruczal az milo
  12. kazdy ztego co czytam posty maja Pierburg [br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 22:35_________________________________________________wiem wszystko,tego rezystorka ma tam niebyc w moim modelu a po za tym mialem walnienta przeplywke ,kupilem nowa ori za 290PLN :gwizdanie: zamontowalem i audiolot dostal takiego kopa az milo
  13. Witam sam jestem zdziwiony ze jest bosha[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 22:16_________________________________________________wtyczka pasuje ale dlaczego w tym modelu Bosch a nie Pierburg
  14. Witam.dzisiaj wymątowałem przeplywke aby ją wyczyscic i zaóważylem brak tego rezystorka na zewnętrznej częsci ,czy to normalne W moim 1,9 tdi
  15. Jestem posiadaczem Adui A4 1.9 TDI - 90KM, rocznik 1998.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.