Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Sama w sobie bardzo dobra. Mocowanie do Karchera w postaci plastikowej raz mi sie rozpadlo, dlatego mosiezne sa znacznie lepsze ale i drozsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sasna jak chcesz to Ci odsprzedam taką pianownicę za połowę tej ceny. Raz użyta, niestety przy mojej myjce się nie sprawdziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem GLORIE FM10 i wraz z nią dostałem takie 3 końcówki, czarna, niebieska i czerwona.

Do czego one służą. Co one dają??

Swoją drogą to myślałem że jak napompuję ją na kasa to popsikam dłużej niż 10sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda końcówka ma w środku inną ilość wkładek , co za tym idzie uzyskasz inną gęstość piany, najbardziej gęsta jest na czarnej, najmniej na niebieskiej,oczywiście różnicę będzie robiła sama jakość aktywnej piany, jak również zastosowane stężenie ;) Dłużej niż 10 sek popsikasz sobie jak będziesz miał mniej roztwory w baniaku, bardziej go wtedy dopompujesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tylko litr roztworu.

Swoją drogą to pierw wlewacie pianę a później ciepłą wode czy na odwrót.

Ja dałem pierw pianę i później wodę to to musiałem później czekać kawał czasu aż piana opadnie by zakręcić pianownice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pamiętaj chemiku młody, zawsze wlewaj kwas do wody" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pamiętaj chemiku młody, zawsze wlewaj kwas do wody" ;)

No to wszytko wyjaśnia.

Ostatnie pytanie czy po wlaniu chemii do wody wstrząsamy - mieszamy - płyny co one same się wymieszają??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sasna jak chcesz to Ci odsprzedam taką pianownicę za połowę tej ceny. Raz użyta, niestety przy mojej myjce się nie sprawdziła.

Jaką masz myjkę ze się nie sprawdziła? Do niej przy drobnych chęciach wszystko można podpiąć

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką polecacie piane aktywną? Która waszym zdaniem jest dobra? Nie koniecznie z tych najdroższych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vp snow foam

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi czy piana z jakieś dobrej pianownicy, np. PA będzie bardziej skuteczna od tej z mojej pianownicy karchera?

Chodzi mi o samą skuteczność mycia no bo walory estetyczne to wiadomo... to co wytwarza ta przystawka karchera to ciężko nazwać pianą :grin:

20150328_160143.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...