Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 minutę temu, letallec napisał:

Dzieki za odpowiedz. Szukam wiec jakiejs ladniej kierownicy.

Zrobisz kodowanie i powinny śmigać ?

Opublikowano
1 minutę temu, l2k2 napisał:

Zrobisz kodowanie i powinny śmigać ?

A propos. Moze ktos podrzucic co i gdzie zmienic?

Opublikowano

Czy może mnie ktoś poinstruować jak wyciągnąć poduszkę z kierownicy? Taka jak w tej aukcji. Ona jest przykręcana?

 

https://allegro.pl/oferta/kierownica-s-line-airbag-audi-a4b7b8a5a6c6q5q7-7767930409

Opublikowano
W dniu 10.01.2019 o 21:54, letallec napisał:

Czy może mnie ktoś poinstruować jak wyciągnąć poduszkę z kierownicy? Taka jak w tej aukcji. Ona jest przykręcana?

 

https://allegro.pl/oferta/kierownica-s-line-airbag-audi-a4b7b8a5a6c6q5q7-7767930409

Poduszka jest na zatrzaskach. Z tyłu kierownicy musisz odciągnąć zaczep poduszki (do środka) i następnie wypchnąć ją do przodu --> można poduszkę złapać z tego boku i ciągnąć. Wyskoczy najpierw jedna strona, potem to samo robisz z drugą.

IMG_5310.JPG

IMG_5311.JPG

Opublikowano
6 godzin temu, l2k2 napisał:

Poduszka jest na zatrzaskach. Z tyłu kierownicy musisz odciągnąć zaczep poduszki (do środka) i następnie wypchnąć ją do przodu --> można poduszkę złapać z tego boku i ciągnąć. Wyskoczy najpierw jedna strona, potem to samo robisz z drugą.

IMG_5310.JPG

IMG_5311.JPG

Dzieki.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam,

chcialem zapytac jak wpiac piny (4 zyly) od multifunkcji w kostke poduszki powietrznej w A4 B8 lift(bo kupilem poduszke bez wtyczki do MF). Mam uzywana wtyczke z 4 pinami 8E0971832 i nie wiem jak to zlozyc.

 

poprosze o porade.

z gory dziekuje.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie takie pytanie Audi a4 b8 2008 rok kierownica czteroramienna z multifunkcją chcę ja zmienić na poliftową też czteroramienną z muli wszystko będzie działać czy trzeba coś przerabiac?kierownica z 2014 roku

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Czy jeżeli mam kierownice bez multi 3 ramienną to mogę do niej dokupić same przełączniki czy jest mi potrzebna cała nowa kiera?

Opublikowano

Dzięki za odpowiedź.

 

Edytowane przez Saha18

Opublikowano
W dniu 30.07.2019 o 19:40, wrclaguna napisał:

Tak mozesz i bedzie pasowac

Kupilem przełączniki i chciałem je dzisiaj zamontować. Po zdjęciu kierownicy zaskoczenie. Na żółtej kostce brak wyjścia pod multi, jedynie z jednej strony na poduchę (wiązka obsługuje multi, stąd moje zdziwienie). Co zrobić w tej sytuacji? Kupić nową wiązkę, która będzie miała kable na multi i czy wtedy muszę coś kodować? Czy do tej co mam dolutowywać kabelki z końcówką pasującą do połączenia przycisków?

Opublikowano
2 godziny temu, wrclaguna napisał:

Musi byc taka wiazka

Okablowanie poduszki - 8K0 971 589 A

Czyli wrzucam takie okablowanie i koduje tylko w modułach 7 i 16, ewentualnie 56?

Opublikowano

Gitara. Bez 56 u mnie się odbyło. Dziękuje bardzo za pomoc, wszystko hula ;)

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Czy taka obecnie

cbd89fa8864d.jpg

moze byc zamieniona na taką? P&P i airbag tez ? Kodowanie łopatek wystarczy ?

6e37de849b27.jpg

 

 

Edytowane przez Mixon91

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam chcę założyć taka kierownicę do a4 b8 2011r czy podejdzie jest to kierownica z b9 na ostatnim zdjeciu kierownica jaka jest obecnie

IMG_20190911_211709.jpg

IMG_20190911_211357.jpg

IMG_20190911_211405.jpg

Screenshot_20190824_114254_com.android.chrome.jpg

Edytowane przez sylwek1104

Opublikowano
8 godzin temu, sylwek1104 napisał:

Witam chcę założyć taka kierownicę do a4 b8 2011r czy podejdzie jest to kierownica z b9 na ostatnim zdjeciu kierownica jaka jest obecnie

IMG_20190911_211709.jpg

IMG_20190911_211357.jpg

IMG_20190911_211405.jpg

Screenshot_20190824_114254_com.android.chrome.jpg

Kierownicę jako taką założysz ale nie będzie działać multifunkcja.

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jeśli mnie pamięć nie myli to moduł kierownicy (16) w B8 ma ochronę komponentu. Potwierdzi ktoś?

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, B8Gliwice napisał:

Jeśli mnie pamięć nie myli to moduł kierownicy (16) w B8 ma ochronę komponentu. Potwierdzi ktoś?

Nie ma.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.