Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przy taśmach po lifcie jest napisane w nawiasie że nie sprawdzone robił ktoś to z autem po lifcie i jaką taśmę zamontował działa przy zwykłym concert ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zakodować manetki w tiptronicu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zakodować manetki w tiptronicu?

Moduł kierowniczy 16 ---> BYTE 2 BIT 5

licznikmf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękować, myślałem że większy z tym kłopot. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pewien problem mianowicie kupiłem kierę od sline polift 3 ramienna tak samo poduszkę i tutaj moje pytanie macie może filmik instruktażowy jak zamontować poduszkę z poliftu ? znalazłem ale jak wymontować starą natomiast nowa nie ma śrubek po bokach. I jeszcze czy kierownica pasuje normalnie czy trzeba coś przerabiać ? i dwa jak zamontować poduszkę bo w starej są śróbki w nowej jakieś dwa druty :) prosil bym o pomoc bo nie chce z czymś takim jechać do mechanika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polifcie masz w poduszcze po bokach dwa sprezynujace zaczepy (okreslone przez Ciebie mianem drutow). w kierownicy sa dwa "zęby" na ktore wskakuja te sprezynujace zaczepy. poduszke sie po prostu wciska. zeby ja pozniej zdjac trzeba przekrecic kierownice o 90 stopni i wowczas jest dojscie (patrzac od zegarow w strone kierownicy) do tych sprezynujacych zaczepow. nalezy je odgiąc i wyciagnac poduszke do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polifcie masz w poduszcze po bokach dwa sprezynujace zaczepy (okreslone przez Ciebie mianem drutow). w kierownicy sa dwa "zęby" na ktore wskakuja te sprezynujace zaczepy. poduszke sie po prostu wciska. zeby ja pozniej zdjac trzeba przekrecic kierownice o 90 stopni i wowczas jest dojscie (patrzac od zegarow w strone kierownicy) do tych sprezynujacych zaczepow. nalezy je odgiąc i wyciagnac poduszke do siebie.

Wymieniłem dzisiaj kiere wsadziłem poduszke jak mówiłeś i jest problem poduszka siedzi tak sztywno że nie da się trąbić a przy włączaniu samochodu sam trąbi przez chwilę i przestaje dodam że multi działa ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem że to temat dla b8 ale szukam pasujących przycisków pod

kierownice z tts chce sobie dolożyc do niej multifunkcje Pomożecie :hi:

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy kiera z a5 lift bd pasować do a4 lift, niestety nie mam numeru części

Tak pasuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co sądzicie o takim wynalazku? , dałem kierownicę do obszycia i facet namówił mnie na coś takiego ;)

kierownicaObszycie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna włożyć do S4 B8 kierownice z RS4 ścięta? Czy multifunkcji bedzie działała? Ewentualnie RS5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna włożyć do S4 B8 kierownice z RS4 ścięta? Czy multifunkcji bedzie działała? Ewentualnie RS5?

Tak bedzie działac MF :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka kierownica z taka multi z S4 B8 chce zamienić na RS4 tzw B8.5

7bpnh2sl.jpg

Na taka:

ydws85pn.jpg

Edytowane przez S4plus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...