Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki na allegro sucho. Tylko z takim oznaczeniem szukac zadnej innej?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki na allegro sucho. Tylko z takim oznaczeniem szukac zadnej innej?

Malo kto z handlarzy podaje numer , musisz dzwonic ,pytac :) co do innych numerów to sa jeszcze E , D tylko nie wiem jaki masz kolor ( numer kiery)

Opublikowano

Dzięki na allegro sucho. Tylko z takim oznaczeniem szukac zadnej innej?

Malo kto z handlarzy podaje numer , musisz dzwonic ,pytac :) co do innych numerów to sa jeszcze E , D tylko nie wiem jaki masz kolor ( numer kiery)

Ok dzięki za pomoc. będę szukac

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

http://allegro.pl/audi-a4-a5-tasma-manetki-8r0953568k-tempomat-igla-i4691982814.html

czy ten zestaw mi zadziała z kierownicą multi?

kierownicę mam trójramienną ale nie pasuje mi kabel do połączenia Airbag,kierownica z A4b7 chyba.

Nie mam tempomatu ani multi,i chcę za jednym zamachem wszystko uruchomić.

Ten kabelek będzie pasował do poduszki ? http://allegro.pl/audi-a4-a5-wiazka-air-bag-multifunkcja-8k0971589a-i4737899837.html

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Hej. Posiadam kiero 3-ramienną niestety bez multi. Czy jeśli chciałbym wymienić na multi to muszę dokupować poduszkę?

Dodam, że chciałbym wymienić na taką samą, tyle tylko że z multi.

Posiadam tempomat i pełny fis, więc może taśmy nie trzeba wymieniać?

Opublikowano
  • Autor

Hej. Posiadam kiero 3-ramienną niestety bez multi. Czy jeśli chciałbym wymienić na multi to muszę dokupować poduszkę?

Dodam, że chciałbym wymienić na taką samą, tyle tylko że z multi.

Posiadam tempomat i pełny fis, więc może taśmy nie trzeba wymieniać?

Poduszki nie musisz wymieniać , jedynie sprawdz czy masz okablowanie do przycisków MF

Reszta to tylko kodowanie .

Opublikowano

Hej. Posiadam kiero 3-ramienną niestety bez multi. Czy jeśli chciałbym wymienić na multi to muszę dokupować poduszkę?

Dodam, że chciałbym wymienić na taką samą, tyle tylko że z multi.

Posiadam tempomat i pełny fis, więc może taśmy nie trzeba wymieniać?

Poduszki nie musisz wymieniać , jedynie sprawdz czy masz okablowanie do przycisków MF

Reszta to tylko kodowanie .

Dzięki:)

Na pewno się odezwę o pomoc, kiedy zapodam kiero:D

Mam pytanie, czy jeśli w kiero są takie zaślepki: to wystarczy tylko zamontować tam przyciski? czy mimo wszystko trzeba kierownice wymieniać?

44.jpg

Opublikowano

Mam 2 pytanka odnośnie montażu kiery 3 ramiennej:

1. Czy do kierownicy multi trójramiennej polift można dołożyć łopatki czy się nie da i trzeba kupić już z łopatkami?

2. Czy montując kierę polift do przedlifta trzeba wymieniać taśmę?

Opublikowano
  • Autor

Hej. Posiadam kiero 3-ramienną niestety bez multi. Czy jeśli chciałbym wymienić na multi to muszę dokupować poduszkę?

Dodam, że chciałbym wymienić na taką samą, tyle tylko że z multi.

Posiadam tempomat i pełny fis, więc może taśmy nie trzeba wymieniać?

Poduszki nie musisz wymieniać , jedynie sprawdz czy masz okablowanie do przycisków MF

Reszta to tylko kodowanie .

Dzięki:)

Na pewno się odezwę o pomoc, kiedy zapodam kiero:D

Mam pytanie, czy jeśli w kiero są takie zaślepki: to wystarczy tylko zamontować tam przyciski? czy mimo wszystko trzeba kierownice wymieniać?

44.jpg

Mozesz same przyciski z okablowaniem przelozyc :)

Opublikowano

Odpowie ktoś kto montował kiere trójramienną:

1. Czy ta kiera z polifta pasuje i funkcjonuje w przedlifcie?

http://pokazywarka.pl/uri62q/

2. Czy można do niej dołożyć łopatki?

3. Trzeba zmienić też taśmę z wersji poliftowej?

Opublikowano
  • Autor

Odpowie ktoś kto montował kiere trójramienną:

1. Czy ta kiera z polifta pasuje i funkcjonuje w przedlifcie?

http://pokazywarka.pl/uri62q/

2. Czy można do niej dołożyć łopatki?

3. Trzeba zmienić też taśmę z wersji poliftowej?

1. Tak pasuje

2. Mozna dołozyc łopatki...........ale tez do wymiany będa pewnie przyciski z okablowaniem

3. Wszytko zalezy jaka mamy :)

Opublikowano

Dzięki za odpowiedź. Czyli taśma z przedlifta obsłuży kiere z polifta?

Taśma o jakim numerze obsłuży multi oraz łopatki?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za odpowiedź. Czyli taśma z przedlifta obsłuży kiere z polifta?

Taśma o jakim numerze obsłuży multi oraz łopatki?

a jaka masz ? bo sa dwa rodzaje

Opublikowano

Ja mam taśmę o numerze 8R0 953 568 J czyli nie obsługuje mi multifunkcji, więc i tak muszę ją wymienić. Dlatego pytam bo i tak będę zmieniał, która taśma obsłuży mi kiere z polifta z multi oraz manetkami.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Prosiłbym o szybką odpowiedź bo mam okazję kupić w dobrej kasie tą kierownicę. Czy ona będzie pasowała do A4 B8. Coś mi te przyciski multifunkcji wyglądają bardziej na Audi A6 ale sprzedający się zarzeka że są od B8.:

m-konversation-anhang.jpg

Opublikowano

Też mi coś to nie wygląda na B8, też bym raczej powiedział że to A6

Opublikowano

Prosiłbym o szybką odpowiedź bo mam okazję kupić w dobrej kasie tą kierownicę. Czy ona będzie pasowała do A4 B8. Coś mi te przyciski multifunkcji wyglądają bardziej na Audi A6 ale sprzedający się zarzeka że są od B8.:

m-konversation-anhang.jpg

a to nie jest przypadkiem kiera z nowej A3? multifunkcja na 100% nie jest z A4 B8

Edytowane przez Yoghurt

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.