Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Gdzie się podpiąć pod centralny zamek ?


alvarokr

Rekomendowane odpowiedzi

Plotik oczywiście że czytałem to z elektrody tylko problem w tym ze u mnie kolorki nie zgadzają się z tymi co są w opisie..nawet Ci powiem że chyba konektora 23 pinowego nie ma..pewny jestem tego ze za bezpiecznikami jest jakis moduł do którego wpięte są 3 konektory..jeden duży z grubymi przewodami.drugi mniejszy z troszke chudszymi no i 3 taki średni z cieniutkimi przewodami.. Ale zeby nie było to jutro jeszcze raz sprawdze te kolory przepatrze dokładnie wszystkie trzy konektory..powipinam je i bede pewny który ilu pinowy jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam ale nie miałem wcześniej dostępu do auta.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/970f40812eea4964.html

Na zdjęciu jest kosta od modułu o którym była mowa wcześniej, kable od kierunków to zaznaczone strzałkami zielono-czarny i niebiesko-czarny. Zdjęcie trochę mało czytelne ale przewody o których mowa dobrze widać, mam nadzieje że w pore to wysłałem i Ci jeszcze pomoge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora zamknąć temacik.Wszystko działa.DZIĘKUJE ZA POMOC. Teraz zbiore wszystko do kupy co gdzie jak..a więc tak:

CENTRALNY ZAMEK

> moduł w drzwiach kierowcy

> Czarny mały konektor:

-> niebiesko biały = zamykanie + komfort

-> fioletowo zielony = otwieranie

KRAŃCÓWKI

> moduł pod dywanikiem kierowcy

> czarny duży konektor -> brązowo biały = drzwi

> czerwony konektor -> brązowo fioletowy = maska

> brązowy konektor -> biało żółty = bagażnik

KERUNKOWSKAZY (wszystkie)

> moduł za bezpiecznikami

> środkowy czarny konektor (21 pinowy) -> zielono czarny i niebiesko czarny = prawa i lewa strona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> środkowy czarny konektor (21 pinowy) -> zielono czarny i niebiesko czarny = prawa i lewa strona

Jakoś nie mogę uwierzyć, że nie da się tego załatwić jednym kabelkiem. Chyba trzeba by było przyjrzeć się jak działa przełącznik od awaryjnych. Nie wydaje się wam, że tam pewnie masą zamyka się obwód?

Czy ktoś posiada oznaczenia kabli po kolorach (+ stały, + tylko przy włączonej stacyjce itp.) oraz najlepsze miejsca do wpięcia?

Pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mogę uwierzyć, że nie da się tego załatwić jednym kabelkiem...

(Pin 9) kabel czerwono/żółty SZARE ZŁĄCZE 32 PINY (modół bordnetz)

sterowanie parametryczne (sekwencyjne) kierunkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Pin 9) kabel czerwono/żółty SZARE ZŁĄCZE 32 PINY (modół bordnetz)

sterowanie parametryczne (sekwencyjne) kierunkami.

Dzięki!

Czyli włącznik awaryjnych sterowany jest plusem przerywanym?[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 09:25_________________________________________________

KRAŃCÓWKI

> moduł pod dywanikiem kierowcy

> czarny duży konektor -> brązowo biały = drzwi

> czerwony konektor -> brązowo fioletowy = maska

> brązowy konektor -> biało żółty = bagażnik

Pisząc "moduł pod dywanikiem kierowcy" masz na myśli kostkę pod dźwignia otwierania maski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> środkowy czarny konektor (21 pinowy) -> zielono czarny i niebiesko czarny = prawa i lewa strona

Jakoś nie mogę uwierzyć, że nie da się tego załatwić jednym kabelkiem. Chyba trzeba by było przyjrzeć się jak działa przełącznik od awaryjnych. Nie wydaje się wam, że tam pewnie masą zamyka się obwód?

Czy ktoś posiada oznaczenia kabli po kolorach (+ stały, + tylko przy włączonej stacyjce itp.) oraz najlepsze miejsca do wpięcia?

Pozdrawiam

Wojtek

Stały plus to na pewno gruby czerwony, a po stacyjce to chcesz 1 pozycję czy zapłon?

Co do odcięcia to ja mam odcięty zapłon, to jest ciekawe rozwiązanie bo po przekręceniu kluczyka na pierwszy rzut oka wszystko jest ok, rozrusznik kręci a fura nie pali (brakuje kilku kontrolek na desce, nie działają szyby itp.)

Ostatnio jeszcze sobie zrobiłem podtrzymanie rozrusznika tak jak jest np w A6 C6-fajna sprawa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...