Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż elektrycznej klapy bagażnika w A4 B8 Avant 2008-2012


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym sprawdził czy CANY nie sa pomylone .

Wg ETKI 8k0 907 064 AD ---> zamienia sie na 8k0 907 064 CQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sprawdził czy CANY nie sa pomylone .

Wg ETKI 8k0 907 064 AD ---> zamienia sie na 8k0 907 064 CQ

Czyli komfort OK, na pewno cany, rozmawiałem z kolegą telefonicznie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję że to to ;) wieczór będę wszystko sprawdzał i będzie wiadomo :)

Będzie dobrze :wink: jak coś to śmiało dzwoń:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jest tak... jak robię testy w 6D klapa zamyka sie i otwiera, ale nie działa dociąg i nie działa zamykanie z przycisku.... działa tylko zamykanie przez VCDS...

---------- Post dopisany 02-02-2014 at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany 28-01-2014 at 21:54 ----------

Witam, Podsumowanie mojego montażu Klapy ;) Dziękuje wszystkim za pomoc między innymi: Darecy, proximpuh, Wrclaguna, Hohe bez nich by się nie udało ;) Wszystko sprawne, byłem w Aso, jednak nie obeszło się bez wymiany modułu komfortu, można go zapisać na listę tych z niebieską wtyczką 32 pin, które nie obsługują klapy, 250 zł w Aso i CQ założony i wszystko śmiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak komfort. Grunt, że w końcu ruszyło. Gratulacje modu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komfort kosztowal w aso 250?

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

sciagniecie CP :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka pany. po montażu klapy wyskoczył mi następujący błąd!!! klapa otwiera i zamyka się dobrze tylko co jakiś czas jak chce zamknąć z przycisku to opadnie o cm i stanie!! wtedy musze nacisnąć przycisk ponownie... HELP :)

20140429_202127.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okablowanie mam orginalne z kufateca! A przycisk... w jaki sposób mam sprawdzić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem nowy w ASO i dziś mam do odbioru, dam info co i jak po przeszczepie, a tak na marginesie to goście chcą na alle.. za przycisk po 80zł ( są tańsze za ok 60) +- 20 zł za przesyłkę a nowy kupiłem za 82zł...

---------- Post dopisany 01-05-2014 at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2014 at 08:47 ----------

Przeszczep nowego przycisku nie dał pożądanego efektu... Nadal widnieje w/w błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem nowy w ASO i dziś mam do odbioru, dam info co i jak po przeszczepie, a tak na marginesie to goście chcą na alle.. za przycisk po 80zł ( są tańsze za ok 60) +- 20 zł za przesyłkę a nowy kupiłem za 82zł...

---------- Post dopisany 01-05-2014 at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2014 at 08:47 ----------

Przeszczep nowego przycisku nie dał pożądanego efektu... Nadal widnieje w/w błąd

Sprawdź wiązke do przycisku, pewnie gdzieś nie łączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po demontażu tylniej tapicerki klapy. Wszystko przepatrzyłem pod kątem przetarć itp. i wydaje się wszystko ok. Może jakieś sugestie... co dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weż miernik i sprawdż, bo że "wydaje się ok" to trochę mało. Może niedorobili w Kufateku? Zdarza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy otwieranie i zamykanie tylnej klapy działa z przycisku w drzwiach. Jak pracuje silnik.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...