Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż elektrycznej klapy bagażnika w A4 B8 Avant 2008-2012


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jest szansa ;) zobaczę Grześ co podeśle mi koleś. . . jak nie dam rady sam, to może jakoś wybiorę się do Rzeszowa żeby Cie pomęczyć :) z LU do RZ nie jest, aż tak daleko ;)

Dzięki za szybkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam ten sam problem :facepalm: Miało być kompletne a brak elementu A na zdjęciu.

Miał CI koleś dosłać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam ten sam problem :facepalm: Miało być kompletne a brak elementu A na zdjęciu.

Miał CI koleś dosłać....

No miał ... teraz telefon wyłączył i nie odpisuje na maila :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam ten sam problem :facepalm: Miało być kompletne a brak elementu A na zdjęciu.

Miał CI koleś dosłać....

No miał ... teraz telefon wyłączył i nie odpisuje na maila :facepalm:

To trochę przygrał..... Jedyne sensowne wyjście jakie mi przychodzi do głowy to zdobyć, pożyczyć od kogoś jeden trzpień, podjechać do dobrego zakładu ślusarskiego i niech Ci dorobią na tokarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, ja będę musiał cały zestaw odesłać i kupować drugi (facet nie może znaleźć tych elementów brakujących) jeszcze gdybym miał dokładne wymiary tych podzespołów to by je dorobił (mam dobrego ślusarza co różne cuda robił) :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ten moduł zadziała poprawnie bo nie jestem pewien czy to nie USA

4818616336_1.jpg


Nikt nic..... :kwasny:

Na 100% można dodać do listu obsługujących sterowników sterownik z końcówką HG. Jest to sterownik z polifta obsługujący większość systemów.

Edytowane przez miodzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ten moduł zadziała poprawnie bo nie jestem pewien czy to nie USA

4818616336_1.jpg

Nikt nic..... :kwasny:

Na 100% można dodać do listu obsługujących sterownik sterownik z końcówką HG. Jest to sterownik z polifta obsługujący większość systemów.

8K0907064HG obsluguje ci klape itd. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właście szkoda ale nie mi a koledze z forum :wink: Który ma ori praktycznie wszystko w aucie z elektroniki co dało się upchnąć w B8 Od właśnie klapy po HBA,ASA, ACC, LA,ADS, B&O, pamięci foteli etc... Jedyne czego nie ma to Keyless

Address 46: Central Conv. (J393) Labels: 8K0-907-064-46.clb
Part No SW: 8K0 907 064 HG HW: 8K0 907 064 GG

I jeszcze jedno pytanie zakupiłem komfort DQ i potrzebuje go zainstalować w aucie. Jak to zrobić żeby nie uwalić nowego komfortu gdyby się okazało że ma np zakodowane zwykłe lampy a ja mam w aucie LED. Chyba że to nie mam znaczenie i wystarczy przekopiować obecne kodowanie i tyle :eusathink:

Edytowane przez miodzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komfort wymieniasz w ASO , od razu wez dwa kluczyki swoje aby je przuczyli do nowego sterownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po zamontowaniu siłowników i podpięciu zasilania jest możliwość ręcznego zamknięcia klapy tak jak bez elektryki?? Rozumiem że same silniki nie posiadają CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po zamontowaniu siłowników i podpięciu zasilania jest możliwość ręcznego zamknięcia klapy tak jak bez elektryki?? Rozumiem że same silniki nie posiadają CP?

Podpinam się do tego pytania. Tak na wszelki wypadek jakby coś poszło nie tak przy instalacji. Co to jest CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co to jest CP.

Component Protection - ochrona komponentu czyli element jest przypisany do danego auta (VIN) żeby założyc w innym aucie trzeba przypisać element do innego auta czyli ściągnąć i założyć CP :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę swoje trzy grosze. Myślę, że najlepiej kupować siłowniki w komplecie z zamontowanymi zawiasami. Wtedy mamy pewność, że niczego nie brakuje. Ja nawet nie zmieniałem tych zawiasów, chociaż miały inny kolor, bo ich wcale nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ktoś pisał że i tak lepiej zamontować silnik do starych zawiasów na aucie niż przekładać z zawiasami bo ciężej się ustawia klapę niż montuje sam silnik. Jak to właściwie jest???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ktoś pisał że i tak lepiej zamontować silnik do starych zawiasów na aucie niż przekładać z zawiasami bo ciężej się ustawia klapę niż montuje sam silnik. Jak to właściwie jest???

Masz rację Miodzio, Alzheimer. Oczywiście, że założyłem do starych. Coś mi się popierdzieliło. Miałem taki plan, ale właśnie konieczność ustawiania klapy przeważyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w ASO sterownik nie przeszedł CP :facepalm:

Z jakiego żródła ? masz papier jakiś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...