Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nieszczęsne Allegro papier mam tylko co z tego...... Gość który mi to sprzedał twierdzi że 20 lat handluje i takiego przypadku nie miał :facepalm: Pieniądze ma oddać - zobaczymy

Opublikowano
  • Autor

Na razie nie oddawaj , poczekaj .........moga przyjśc pały i zabrac sterownik

U mnie tez tak kiedys było , miałem kwity itd. przyszli za 2 dni :police:

Opublikowano

No ale tu trochę inna sytuacja bo sterownik jest wyczyszczony całkowicie więc tak de facto nie wiadomo skąd jest. Nie ma w nim VIN etc...

Edytowane przez miodzio

Opublikowano
  • Autor

No ale tu trochę inna sytuacja bo sterownik jest wyczyszczony całkowicie więc tak de facto nie wiadomo skąd jest. Nie ma w nim VIN etc...

jak był czysty bo diagnosta powinien odblkokowac go kodem SVM dla KOMFORTU ktory podany jest nawet w ETCE .

Opublikowano

No ale tu trochę inna sytuacja bo sterownik jest wyczyszczony całkowicie więc tak de facto nie wiadomo skąd jest. Nie ma w nim VIN etc...

jak był czysty bo diagnosta powinien odblkokowac go kodem SVM dla KOMFORTU ktory podany jest nawet w ETCE .

podobno nie poszło ;)

Dziś drugie podejście :kox: Kolejny komfort tym razem z pewnego źródła i ...... znowu nie przeszedł CP :facepalm::wallbash: Okazało się że ma jakiś dziwny VIN 8k3 Jeszcze chwila i wyrzucę siłowniki i całą instalacje z auta .....

Opublikowano

A może zmienić ASO?

Opublikowano

Powiem ci tak.............. ja tez miałe 2 proby :) trzeci kupiłem NOWY ;)

A z ciekawości ile nowy ??

A może zmienić ASO?

Co ma ASO do zablokowanego sterownika??

Opublikowano

Myślałem, że chodzi o zdjęcie CP.

Expertem nie jestem, ale komfort teoretycznie jest trudniejszy ze względu na immo. Jak wymieniałem mój, to udało się za drugim razem. Mam na myśli drugi warsztat, nie drugi komfort.

Opublikowano

Dzisiaj kolejny już sterownik pomyślnie przeszedł CP oczywiście nie obyło się bez pewnych komplikacji :facepalm: .... ale w końcu mod skończony :banan: Klapa otwiera się i zamyka. Niestety przez to mechaniczne zamykanie na siłę coś się podziało z siłownikami i przy zamykaniu przy samym końcu w jednym miejscu tak jakby na chwilę klapa spowalniała. No chyba że to tak ma być choć wcześniej przy testach tego nie zauważyłem. Kolejna sprawa żeby zobaczyć jak są mocowane silniki podjechałem do znajomego przy okazji mieliśmy zobaczyć co się dzieje w jego aucie że klapa się otwiera ale nie do końca. Sprawa okazała się banalna. Wystarczyło przyuczyć sterowniki nowej pozycji końcowej. Udało mi się też zrobić zamykanie z kluczyka klapy bez modułu kufateca :kox: Pytanie do osób mających taki moduł czy po zamknięciu klapy z kluczyka (dwukrotne naciśnięcie przycisku pilota) nie zostaje przypadkiem wyłączona funkcja SAFE w zamku??

Edytowane przez miodzio

Opublikowano

Działa tak jakbyś u siebie wcisnął zamykanie dwa razy. Pochwal się jak to zrobiłeś bez modułu.

Opublikowano

No czyli jak myślałem za drugim razem jak zamykasz wyłącza się funkcja safe :kwasny: i można otworzyć auto klamką z środka. U mnie wygląda to tak:

Opublikowano

Zawsze można wcisnąć trzy razy i wtedy jest taki efekt, jakbyś wcisnął raz. Nie otworzysz od środka.

-------

Czyli zamyka Ci po jednym przyciśnięciu? Zawsze?

To wolę tak jak mam. Czasami zamykam auto raz naciskając pilota, chowam kluczyki a po ogarnięciu zakupów zamykam klapę przyciskiem, wtedy auto się rygluje całe. Ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia.

Edytowane przez Hohe

Opublikowano

Zawsze można wcisnąć trzy razy i wtedy jest taki efekt, jakbyś wcisnął raz. Nie otworzysz od środka.

-------

Czyli zamyka Ci po jednym przyciśnięciu? Zawsze?

To wolę tak jak mam. Czasami zamykam auto raz naciskając pilota, chowam kluczyki a po ogarnięciu zakupów zamykam klapę przyciskiem, wtedy auto się rygluje całe. Ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia.

Klapa zamyka się po naciśnięciu zamykania ale oczywiście tylko wtedy gdy jest otwarta;) no i też zawsze można zamknąć ją przyciskiem na klapie. Jak dla mnie bez sensu montować zamykanie z kluczyka a potem zamykać z przycisku :wink: No i kolejna kwestia jak zamknę z kluczyka to wiem że auto jest zaryglowane + zawsze włączona funkcja safe zamka. Ogólnie faktycznie kwestia przyzwyczajenia i preferencji użytkownika :wink:

Opublikowano

Czyli mając fabryczną elektryczną klape mogę także zamykać klapę z kluczyka :)?

auto mam od niedawna i uczę się go cały czas :)

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Witam

czy ktoś wie czy sterownik do polifta z oznaczeniami FE obsłuży elektryczną klape,bo z tego co wiem EE tak ??? :)

Opublikowano
  • Autor

Witam

czy ktoś wie czy sterownik do polifta z oznaczeniami FE obsłuży elektryczną klape,bo z tego co wiem EE tak ??? :)

Miałes takie auto ? jak tak to dopiszemy do 1 posta :)

Opublikowano

Witam

czy ktoś wie czy sterownik do polifta z oznaczeniami FE obsłuży elektryczną klape,bo z tego co wiem EE tak ??? :)

Miałes takie auto ? jak tak to dopiszemy do 1 posta :)

tak EE to będzie obsługiwać tylna klape do polift :)

Opublikowano

widziałem różne sterowniki z końcówką EE i nie wszystkie mają gniazda pod wtykę 32PIN, więc trzeba zwracać na to uwagę

http://allegro.pl/audi-q5-a4-a5-sterownik-komfortu-8k0907064ee-i5264472953.html

http://allegro.pl/audi-a4-8k0-modul-komfortu-8k0907064ee-i5118496919.html

Edytowane przez adameksc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.