Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli jest szansa ;) zobaczę Grześ co podeśle mi koleś. . . jak nie dam rady sam, to może jakoś wybiorę się do Rzeszowa żeby Cie pomęczyć :) z LU do RZ nie jest, aż tak daleko ;)

Dzięki za szybkie odpowiedzi.

Opublikowano
  • Autor

te bolczyki maja półowalny kształt , pasujacy do blokady w mocowaniu przy dachu .

Opublikowano

To ja mam ten sam problem :facepalm: Miało być kompletne a brak elementu A na zdjęciu.

Opublikowano

To ja mam ten sam problem :facepalm: Miało być kompletne a brak elementu A na zdjęciu.

Miał CI koleś dosłać....

Opublikowano

To ja mam ten sam problem :facepalm: Miało być kompletne a brak elementu A na zdjęciu.

Miał CI koleś dosłać....

No miał ... teraz telefon wyłączył i nie odpisuje na maila :facepalm:

Opublikowano

To ja mam ten sam problem :facepalm: Miało być kompletne a brak elementu A na zdjęciu.

Miał CI koleś dosłać....

No miał ... teraz telefon wyłączył i nie odpisuje na maila :facepalm:

To trochę przygrał..... Jedyne sensowne wyjście jakie mi przychodzi do głowy to zdobyć, pożyczyć od kogoś jeden trzpień, podjechać do dobrego zakładu ślusarskiego i niech Ci dorobią na tokarce.

Opublikowano

Ehhh, ja będę musiał cały zestaw odesłać i kupować drugi (facet nie może znaleźć tych elementów brakujących) jeszcze gdybym miał dokładne wymiary tych podzespołów to by je dorobił (mam dobrego ślusarza co różne cuda robił) :kwasny:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

czy ten moduł zadziała poprawnie bo nie jestem pewien czy to nie USA

4818616336_1.jpg


Nikt nic..... :kwasny:

Na 100% można dodać do listu obsługujących sterowników sterownik z końcówką HG. Jest to sterownik z polifta obsługujący większość systemów.

Edytowane przez miodzio

Opublikowano
  • Autor

czy ten moduł zadziała poprawnie bo nie jestem pewien czy to nie USA

4818616336_1.jpg

Nikt nic..... :kwasny:

Na 100% można dodać do listu obsługujących sterownik sterownik z końcówką HG. Jest to sterownik z polifta obsługujący większość systemów.

8K0907064HG obsluguje ci klape itd. ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Właście szkoda ale nie mi a koledze z forum :wink: Który ma ori praktycznie wszystko w aucie z elektroniki co dało się upchnąć w B8 Od właśnie klapy po HBA,ASA, ACC, LA,ADS, B&O, pamięci foteli etc... Jedyne czego nie ma to Keyless

Address 46: Central Conv. (J393) Labels: 8K0-907-064-46.clb
Part No SW: 8K0 907 064 HG HW: 8K0 907 064 GG

I jeszcze jedno pytanie zakupiłem komfort DQ i potrzebuje go zainstalować w aucie. Jak to zrobić żeby nie uwalić nowego komfortu gdyby się okazało że ma np zakodowane zwykłe lampy a ja mam w aucie LED. Chyba że to nie mam znaczenie i wystarczy przekopiować obecne kodowanie i tyle :eusathink:

Edytowane przez miodzio

Opublikowano
  • Autor

Komfort wymieniasz w ASO , od razu wez dwa kluczyki swoje aby je przuczyli do nowego sterownika

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czy po zamontowaniu siłowników i podpięciu zasilania jest możliwość ręcznego zamknięcia klapy tak jak bez elektryki?? Rozumiem że same silniki nie posiadają CP?

Opublikowano

Silniki nie posiadają CP :)

Opublikowano

Czy po zamontowaniu siłowników i podpięciu zasilania jest możliwość ręcznego zamknięcia klapy tak jak bez elektryki?? Rozumiem że same silniki nie posiadają CP?

Podpinam się do tego pytania. Tak na wszelki wypadek jakby coś poszło nie tak przy instalacji. Co to jest CP.

Opublikowano

Co to jest CP.

Component Protection - ochrona komponentu czyli element jest przypisany do danego auta (VIN) żeby założyc w innym aucie trzeba przypisać element do innego auta czyli ściągnąć i założyć CP :hi:

Opublikowano

Dorzucę swoje trzy grosze. Myślę, że najlepiej kupować siłowniki w komplecie z zamontowanymi zawiasami. Wtedy mamy pewność, że niczego nie brakuje. Ja nawet nie zmieniałem tych zawiasów, chociaż miały inny kolor, bo ich wcale nie widać.

Opublikowano

No ale ktoś pisał że i tak lepiej zamontować silnik do starych zawiasów na aucie niż przekładać z zawiasami bo ciężej się ustawia klapę niż montuje sam silnik. Jak to właściwie jest???

Opublikowano

No ale ktoś pisał że i tak lepiej zamontować silnik do starych zawiasów na aucie niż przekładać z zawiasami bo ciężej się ustawia klapę niż montuje sam silnik. Jak to właściwie jest???

Masz rację Miodzio, Alzheimer. Oczywiście, że założyłem do starych. Coś mi się popierdzieliło. Miałem taki plan, ale właśnie konieczność ustawiania klapy przeważyła.

Opublikowano

Byłem dziś w ASO sterownik nie przeszedł CP :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Byłem dziś w ASO sterownik nie przeszedł CP :facepalm:

Z jakiego żródła ? masz papier jakiś ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.