Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 by P-U-M-A


P-U-M-A

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, bo to ty nie rozumiesz o co tam chodzi Puma :wink: Mówiłem zresztą, że ciężko to widzę, tam nie chodzi o seryjne graty i lekko skręcony gwint, tam trzeba trzeć wahaczami, mieć dobry spas i nie móc mieć więcej jak 3 osoby w aucie (bo będzie tarło o nadkola :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo to ty nie rozumiesz o co tam chodzi Puma :wink: Mówiłem zresztą, że ciężko to widzę, tam nie chodzi o seryjne graty i lekko skręcony gwint, tam trzeba trzeć wahaczami, mieć dobry spas i nie móc mieć więcej jak 3 osoby w aucie (bo będzie tarło o nadkola :decayed:)

Nie ma sensu dyskutować bo nie widziałeś mojego auta na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe o co chodzi :facepalm: Znajomy tam jechał rok temu a miał tylko gwint i moje prosiaki w beetlu i nic więcej nie zrobione :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe o co chodzi :facepalm: Znajomy tam jechał rok temu a miał tylko gwint i moje prosiaki w beetlu i nic więcej nie zrobione :facepalm:

Co za różnica i tak bym nie pojechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe o co chodzi :facepalm: Znajomy tam jechał rok temu a miał tylko gwint i moje prosiaki w beetlu i nic więcej nie zrobione :facepalm:

Co za różnica i tak bym nie pojechał

Ale chodzi tutaj o jakieś zasady :whistling:Widocznie za wysoki poziom zrobił byś na zlocie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Bardzo dziwna rekrutacja do imprezy. Znam parę samochodów z okolic które nie są do połowy tak wymodzone ani zadbane które widać tam co roku dlatego też nie bardzo na poważnie traktuje tą rekrutacje. Swoją drogą i tak bym nie pojechał bo auta raczej już w takim stanie nie będzie:hi:

Mówiłem Ci żebyś im swojego zdjęcia nie wysyłał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe o co chodzi :facepalm: Znajomy tam jechał rok temu a miał tylko gwint i moje prosiaki w beetlu i nic więcej nie zrobione :facepalm:

Co za różnica i tak bym nie pojechał

Ale chodzi tutaj o jakieś zasady :whistling:Widocznie za wysoki poziom zrobił byś na zlocie :decayed:

Bez przesady:doh:

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

Tak. Bardzo dziwna rekrutacja do imprezy. Znam parę samochodów z okolic które nie są do połowy tak wymodzone ani zadbane które widać tam co roku dlatego też nie bardzo na poważnie traktuje tą rekrutacje. Swoją drogą i tak bym nie pojechał bo auta raczej już w takim stanie nie będzie:hi:

Mówiłem Ci żebyś im swoje zdjęcie wysłał :decayed:

Masz rację mogłem wysłać:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puma gdybyś miał znaczek VW zamiast audi to byś wjechał pewnie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo to ty nie rozumiesz o co tam chodzi Puma :wink: Mówiłem zresztą, że ciężko to widzę, tam nie chodzi o seryjne graty i lekko skręcony gwint, tam trzeba trzeć wahaczami, mieć dobry spas i nie móc mieć więcej jak 3 osoby w aucie (bo będzie tarło o nadkola :decayed:)

Nie ma sensu dyskutować bo nie widziałeś mojego auta na żywo

Oni tez nie widzieli więc wiedzą tyle co ja, tak jak mówisz, nie ma sensu dyskutować :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu za mało wiejskiego tjuningu w tej furce , tam ludzie chcą popatrzeć na duuże szpojlery i mega glebe :grin::doh:

5702.jpg

5703.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się właśnie mikaszi mylisz..:hi: Tam się liczy spasowanie z zachowaniem umiaru i tym samym oryginalności:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się właśnie mikaszi mylisz..:hi: Tam się liczy spasowanie z zachowaniem umiaru i tym samym oryginalności:whistling:

Czego niestety o niektórych samochodach które tam są nie można powiedzieć:whistling::whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Event . Większość aut reprezentowała serie zglebione+naciąg. Tam nikt nie będzie podziwiał wnętrza i innych modyfikacji , a zaproszenia wpływają na to że zlot jest ohh ahh i nikt kto sie dostał złego słowa nie powie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam nikt nie będzie podziwiał wnętrza i innych modyfikacji .

chyba żartujesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz byłęm widziałem wiem swoje masz prawo miec inne zdanie. W niektórych autach to był taki syf aż wstyd ale gleba była . Koniec Tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ze odmowili Ci wjazdu. Ciekawe co ja dostane... w sumie myslalem, ze uda mi sie wyslac zgloszenie na 19", ale prawdopodobnie beda tylko 18".

Boberek twierdzi, ze powinienem dostac zaproszenie z uwagi na setup, zobaczymy... na poczatku czerwca bede wysylal zgloszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że zobaczę się tam chociaż z kilkoma klubowiczami :whistling:

Szkoda Pumsona, ale vag event rządzi się swoimi prawami ;)

kris, no to nie wiem. Ja widziałem prawie wszystkie fury i raczej nie było jakiś syfów w środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale na VAGu jest na czym oko zawiesić, a jeśli mówimy o serii z glebą i naciągiem, to wiesz... każdy robi swoje, ale są oprócz tego detale których na 1 rzut oka nie widać, ba zauważą je pewnie tylko te osoby znają się na danym modelu/marce . Tyle ode mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...