Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 1.8 ] z 1997


SlaVko18v

Rekomendowane odpowiedzi

Sprowadzona z Niemiec

przebieg 142tys km ( nie wiem czy realny .. nie obchodzi mnie ) silnik pracuje rown.. pieknie :razz:

wyposazenie: 4 poduszki, el lusterka i szyby przednie, klimatronic, i reszta chyba taka jak w kazdej a4 :))

dodatkowo zakupilem do niej felgi + opony letnie ( stan b.dobry) oryginalne z audi za 800zl :D

fotki :

dscf2033hk7.th.jpgdscf2029qy1.th.jpg1511061204nm6.th.jpg

witaj zle zaczales kolego i zapraszam do NEWBIE najpierw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SlaVko18v, szczegolnie jak ostatnio napatrzylem sie na jakies tuningowe wynalazki to az milo popatrzyc na klasyczna elegancje :D tylko 1 pyt?? a gdzie sa alu 17'' :?: hehe mam nadzieje ze w garazu czekaja na wiosne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi 17'? .. hmm a jak sie maja do komfortu jazdy :?: :smile: mam juz letnie 205 na feldze 15' .. moze po zimie bede mial jakas kase to sie najwyzej te sprzeda i kupi te 17:D .. chociaz 16' tez ladne :mrgreen: ... a jutro jade na wymiane tylnich tarcz i klockow;] .. bo chba od nowoci ich nie wymieniali:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna i nie przesadź z tjuuuningiem Made in Wiocha bo szkoda tak ładnej serii :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co kupili 17'' mysla juz o 18''

nie wszyscy

miałem przez miesiąc 17 i teraz mam 16 i jestem o wiele bardziej zadowolony pod względem komfortu

oczywiście pod kątem wizualnym lepiej 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o swiatla drogowe i mijania to trzeba jeszcze je ustawic ... pojade w pon na stacje to mi usatawia jak tralala ( nie chodzi tu o regilacje elektryuczna tylko o to ze jest duza roznica w poziomie swiecenia .. prawa lampa np jest ustawiona duzo nizej ) .. jesli chodzi o ringi to robie taki myk ze bedzie osobny do nich wlacznik zamontowany w aucie ;) .. dlatego sa nie podlaczone .. czekam na nastepny tydzien ;) i odwiedzam elektryka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne oczka. Ile kosztuja i gdzie szukac ? :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam te lampy i dlatego sie pytam jak Ci swiecą bo mi bardzo dobrze i nie parują :cool: jestem bardzo zadowolny z nich :twisted: tez mam osobny włacznik na ringi i tez mam srebrna niunke :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie sie prezentuje z nowymi oczkami :wink:

Ile kosztuja i gdzie szukac ? :a4fan:

cena:400-500zl

Allegro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...