Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5 1.8 ] z 1997

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moze byc, duzo ladniej bylo by w soczewkach Valeo :twisted:

Opublikowano
  • Autor
Moze byc, duzo ladniej bylo by w soczewkach Valeo :twisted:

zalezy co kto lubi :PP .. ja chcialem miec angel eyes :) .. jak dal mnie ladniejsze niz valeo .. ale to tylko moj gust :biggrin:

Opublikowano

o wiele ładniejsze niz valeo :twisted:

Opublikowano

reflektory w realu o wiele lepiej się prezentują :wink:

Opublikowano
Nowe swiatelka na przodzik :))

Pozwolicie, że się kolegi zapytam - Ile Cię kosztowały te światełka? Bardzo fajnie teraz z nimi wygląda :wink:

Opublikowano

faktycznie autko zyskało na świeżości, a jak z halogenami jest w przypadku tych świateł?

Opublikowano
  • Autor

to najmniejszy problem ... elektryk powinien dac sobie rade ;) wlacznik mam jedynie to chyba bedzie musial sie "wpiac" we wiazke z ringami .... w starych lampach mialem halogene wiec tez jakis myk we wiazce bedzie pewnie :wink:

Opublikowano

A dokładniej pytam czy te lapy też mają halogeny bo jeśłi nie to się ich pozbawiłeś niestety.

Opublikowano
  • Autor

no halogenow sie pozbawilem ... ale raczej ich nie uzywalem wiec nie plakalem ... w planach kupie halogeny do zderzakow i bedzie wtedy zaj#$%^e ;)

wszystko w swoim czasie ;)

Opublikowano

ładne i jakies takie do mojego podobne :D

Opublikowano
  • Autor

pare nowych fotek :

dscf2263if6.th.jpg z tym bede sobie musial poradzic :D .. mam kabelek takze tylko poczytam na forum i mam nadzieje ze to skasuje

dscf2270xz1.th.jpgtaki obraz daja soczewki zaraz przy zderzaku :twisted:

dscf2269pt2.th.jpga tu widac "wiazke" swiatla prosto od soczewki :lol:

dscf2273sn0.th.jpg i jeszcze jedna fotka .. wyszlo tak jakbym mial "drogowe" wlaczone ale dlatego ze bez flasha robilem zdj :rolleyes:

Opublikowano

Jak widoczność jakaś poprawa?

Opublikowano
  • Autor

widocznosc o niebo lepiej niz w standardowych ... lepiej widac np prawa strone ;) .. pieszego mozna szybciej zejrzec jakby sie stalacz na moja strone

aha .. zapomnialem dodac ze swiatlo jest intensywniejsze biorac pod uwage stare lampy.. nie ma takiego rozproszenia

Opublikowano

A nie paruja :question::wink:

Opublikowano
  • Autor
A nie paruja :question::wink:

przekonamy sie jak bedzie padac :lol: ... ale dla pewnosci przejechalem na laczeniach silikonem :twisted:

Opublikowano
A nie paruja :question::wink:

przekonamy sie jak bedzie padac :lol: ... ale dla pewnosci przejechalem na laczeniach silikonem :twisted:

lol :) zaczna parowac na bank! lampa musi miec dostep powietrza do wnetrza.

Opublikowano
A nie paruja :question::wink:

przekonamy sie jak bedzie padac :lol: ... ale dla pewnosci przejechalem na laczeniach silikonem :twisted:

lol :) zaczna parowac na bank! lampa musi miec dostep powietrza do wnetrza.

dokładnie, pogorszyłeś sprawę :wink:

Opublikowano
  • Autor

nie .. za lampa mam 3 piekne "koreczki" od odpowietrzania ... ;)

aha .. nie uszczelnialem wszedzie gdzie sie tylko dalo .. tylko na laczeniach lampy z plastikiem na gorze lampy ... gdzie woda moze sie "przedrzec" .. zrobilem to za rada mojego kumpla ktory ma angel eyes tylko ze w civicku i mu nie paruja ..

dziekuje za uwage :twisted:

Opublikowano
nie .. za lampa mam 3 piekne "koreczki" od odpowietrzania ... ;)

aha .. nie uszczelnialem wszedzie gdzie sie tylko dalo .. tylko na laczeniach lampy z plastikiem na gorze lampy ... gdzie woda moze sie "przedrzec" .. zrobilem to za rada mojego kumpla ktory ma angel eyes tylko ze w civicku i mu nie paruja ..

dziekuje za uwage :twisted:

aaa o koreczkach nie wiedzielismy :) i wszystko jasne, skoro jest wentylacja to nie beda parowac :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.