Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wygrywasz w totka i co?...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Temat zaczerpnięty z innego forum, wygrywacie w totka i co?

-Ja bym sobie wybudował jakiś wypasiony domek z pieknym ogrodem i basenem

-Kupił sobie jakąś furke np Audi Q7 i mojej ukochanej tez

-Trochę pomocy tym którzy potrzebują jej w moim otoczeniu

Dalej bym sobie pracował, tu gdzie pracuje a reszta kasy na konto, niech dla dzieci rosną odsetki :tongue4: czasem bym skubnął na jakiś fajny wyjazd na wakacje.... :tongue4:

Opublikowano

Nie napisałeś o jakiej wygranej mowa ?? Bańka , dwie czy dwadzieścia :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No dziś jest np 8 :naughty: myślę że wystraczy :>

Opublikowano

zakladam quattro i kompresor :)

Opublikowano

Łykam z miejsca R8 i Nissana GT-R

Opublikowano

Musze zmienic swoja wypowiedz bo szansa na wygranie w totka jest mniejsza niz na znalezienie kluczykow do nowego audi rs4 wraz z dokumentami na swoje nazwisko i karta kredytowa z kasa na utrzymanie :polew:

Opublikowano

z miejsca to ja chce rs4 w budzie b5 :kox: a co z resztą kasy zrobić to by się trzeba było zastanowić :mysli:

Opublikowano

teraz sobie można różny scenariusz układać, ale jak byłoby w rzeczywistości trudno powiedzieć!

sądzę, że przestałabym racjonalnie myśleć... :kox:

Opublikowano

kupiłbym jakieś szybkie auto (S4 lub Imprezę), mieszkanie a resztę zainwestowałbym w firmę. tak teraz mówię, a w rzeczywistości pewnie wyleciałbym na Malediwy i wydał kasę w rok :wink4:

Opublikowano

RS4 B7, S8 + obecne auto zrobić na zabójcę, dom - reszta na konto :>

Opublikowano

Kupuje A5 (3.0 TDI wrzucam mu mega turbo) Wielka chalpa, a reszta to inwestycje.. :evil:

Opublikowano

Kupiłabym domek, auto do wyścigów, psa, wyjechałabym na wakacje i otworzyła własną firmę, jak by coś zostało to na konto. Fajnie pomarzyć, ale najpierw trzeba zacząć grać. :)

Opublikowano

Wybudowałbym piękny,wielki dom i założył w nim harem :polew:

Opublikowano

nowe felgi 19 i mega balanga dla znajomych :kox:

Opublikowano

nie gram w totka ....

Opublikowano

kupilbym kontener wibratorow, kontener skuterow, quadow itp z chin i zaczal to sprzedawac w PL zeby pomnozyc pieniadze

a jako audi ... pewnie rs6/rs4/r8/gt-r/murcielago lub cos podobnego ;]

Opublikowano

RS4 dla wszystkich z forum :hi:

Opublikowano

RS4 dla wszystkich z forum :hi:

Wygrana nie starczyłaby nawet dla 1% forumowiczów.

Opublikowano

RS4 dla wszystkich z forum :hi:

Wygrana nie starczyłaby nawet dla 1% forumowiczów.

Tomeks pewnie miał na myśli 1:48 :decayed:

Opublikowano

RS4 takie na baterie paluszki sterowane drogą radiową :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.