Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wygrywasz w totka i co?...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

RS4 dla wszystkich z forum :hi:

Wygrana nie starczyłaby nawet dla 1% forumowiczów.

sukcesywnie,co wygrana dostaja nastepni :nabijasie:

Opublikowano

Najpierw Władcy Postów, póżniej Prezes, następnie Admin, Moderatorzy, Klubowicze itd :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

A ja dziś zagrałem i wygrałem... ale 16zł :> :> heh chociaż koszt kuponu się zwrócił :tongue4:

Opublikowano

inwestycja i pomnażanie dla potomności a przy tym dla siebie przyjemności :> :good: taki nocny rymik :naughty:

Opublikowano

Pierdolca bym dostał pewnie

Opublikowano

a ja mialbym wszystko w doopie .... :polew:

Opublikowano

bardzo proste:D

jeśli bym wygrał to dla mnie R8, dla kobiety A5 i domek, nie za duży a co zostanie na % i niech se leży...

NO ALE NIE WYGRAŁEM :wallbash::thumbdown::polew:

Opublikowano

A i jeszcze jedno, kupiłabym RS4 nowe - ale na prezent :)

Kto byłby tym szczęśliwcem ? :mysli:

Opublikowano

A i jeszcze jedno, kupiłabym RS4 nowe - ale na prezent :)

Kto byłby tym szczęśliwcem ? :mysli:

jak to kto... :cool1: nasz Prezes :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

A i jeszcze jedno, kupiłabym RS4 nowe - ale na prezent :)

Kto byłby tym szczęśliwcem ? :mysli:

jak to kto... :cool1: nasz Prezes :gwizdanie: :naughty:

Twoje wazeliniarstwo nie zna granic .... :polew:

Opublikowano

A i jeszcze jedno, kupiłabym RS4 nowe - ale na prezent :)

Kto byłby tym szczęśliwcem ? :mysli:

jak to kto... :cool1: nasz Prezes :gwizdanie: :naughty:

Twoje wazeliniarstwo nie zna granic .... :polew:

eeeeeeeeeeeeee nie pomyslalem o tym w ogóle wiec nie wiem skad te skojarzenie :kox::tongue4:

Opublikowano

wygrać w totka............ :mysli:

1. Dla siebie : nowe zimówki + ori kołpaki ( za gotówke )

2. Żonie ( to samo do corsy )

3. Dla klubowiczów - wszyscy jadący do Sobieszowa płaciliby 195 zł a ja pokryłbym za wszystkich różnice...............taki gest :good:

acha i synuś został :mysli:...............................................e tam - chyba nic - cieszyłby się z mamą i tatą z nowych zimówek - jadę do totalizatora ( trzymajta kciuki ) :polew:

Opublikowano

wygrać w totka............ :mysli:

1. Dla siebie : nowe zimówki + ori kołpaki ( za gotówke )

2. Żonie ( to samo do corsy )

3. Dla klubowiczów - wszyscy jadący do Sobieszowa płaciliby 195 zł a ja pokryłbym za wszystkich różnice...............taki gest :good:

acha i synuś został :mysli:...............................................e tam - chyba nic - cieszyłby się z mamą i tatą z nowych zimówek - jadę do totalizatora ( trzymajta kciuki ) :polew:

sknera :tongue4:

Opublikowano

mała chatka, A4 AVANT i fundusz i giełda (ale nie akcje tylko towary) - to powinno starczyc na wymianę autka co jakies 4 latka :guma:

Opublikowano

A ja bym zrobił taki bal pod sklepem, że szok :polew:, oczywiście cały A4 klub był by zaproszony :naughty:

Opublikowano

kolego domelq , tak poza tematem... Zmień u siebie w profilu opis autka, bo z tego co tam można wyczytać wygląda na to że masz diesla napędzanego gazem LPG :decayed: To takie małe OT :wink4:

A co do tematu... Kupiłbym sobie najnowsze RS6 (avant bo widziałem że już są plany sedana) a resztę wydałbym na paliwo :kox: i może jakieś małe modyfikacje silnika, żeby zjadać wszystkich na 1/4 :naughty: Ojjj rozmarzyłem się... :naughty: I tak nie wygram bo nie gram :tongue4: Ale jakbym grał to plany byłyby troszkę inne :wink4: Ale RS6 na bank by w nich było :kox:

Opublikowano

przygotowałbym i zorganizowałbym dopiętą na ostatni guzik wyprawę mającą na celu

wejście z grupą przyjaciół na Mount Everest :)

Opublikowano

Jeśli wygrał bym np.7 Milionów złotych to....

1 milion dla brata

1 milion dla taty

1 milion dla mamy

1 milion dla mojego chrześniaka

1 milion na dzieci (chore dzieci i poszkodowane w wyniku wojen)

1 milion dla siebie.... W tym jakieś RS4 lub M3 fajne ciuchy i jakaś fajna impreza dla małej grupy moich przyjaciół.

1 milion na schroniska dla psów...

Opublikowano

kupiłbym dla siebie i żony honde city i renault thalia a na rodzinne wyjzady Dacia MPV :good: :good: :good:

ale wklejałbym na forum linki z ogłoszeniami z mobile i pytał o opinie nt: B7, evo IX, RS4 i takich tam, no wiecie zeby jakoś fajnie wyglądało :gwizdanie:

Opublikowano

Poszedłbym na piwo... :naughty: na jakieś 3 tygodnie conajmniej

Po odzyskaniu świadomości - plecak, pociąg, Bieszczady, potem powrót do firmy

Dla żony RAV4 albo Tiguana :gwizdanie:

Dla starszej córki nową Barbie, dla młodszej ochraniacze na kolana (raczzkuje dopiero)

A dla siebie... :mysli:

Chyba pojechałbym do lakiernika naprawić rysę :decayed:

rysa2.jpg

Z siedem baniek dałbym Owsiakowi, pojechałbym zapalić znicz na grobie Bublewicza, Kuliga i McRae...

I zatrudniłby jakieś Ravenwood albo innych najemników żeby wykurzyli z kraju pewnych 460 osobników... :bicz:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.