Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ktoś zna te tarcze?


jcwpl

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Panowie, czy ktoś może to montował? Ogólnie ta firma, już nie chodzi o przód czy tył... Dzięki z góry za info

Tarcze SPORTOWE ATM 0222 GT Tuning - AUDI A4 B5 B6 (3104232059) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra firma ale ns Twoim miejscu to bralbym juz 320/288mm

---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ----------

Aaaaa..... jedna wazna sprawa.

Do Ciebie tarcza powinna być 312mm a tam jest 288mm.

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ----------

Aaaaa..... jedna wazna sprawa.

Do Ciebie tarcza powinna być 312mm a tam jest 288mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra firma ale ns Twoim miejscu to bralbym juz 320/288mm

---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ----------

Aaaaa..... jedna wazna sprawa.

Do Ciebie tarcza powinna być 312mm a tam jest 288mm.

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ----------

Aaaaa..... jedna wazna sprawa.

Do Ciebie tarcza powinna być 312mm a tam jest 288mm.

Dzieki - tak sobie myslalem zeby powoli podmieniac :eusathink: i najpierw dac tyl 288 zamiast 245, potem ewentualnie przod - jak bede juz musial tarcze zmienic - z 312 na 320...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z mikodą badziewie straszne.

I co dalej? :whistling: Poleć coś? ATE? jest np coś takiego...

ATE TARCZE PRZÓD 320 mm AUDI A4 (3096532476) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

...tylko ze cena całkiem inna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z mikodą badziewie straszne.

Miałeś to w jakimś aucie że tak odradzasz? Bo ja mam właśnie takie 312mm (tył 288mm) i już z 20tyś na nich zrobiłem i nic się nie dzieje. Znacznie lepsze hamowanie zwłaszcza w deszcz i wbrew dziwnym opiniom klocki nie scierają się jakoś szybciej.

Raz podwoziłem znajomka i ja hamowałem na obwodnicy (dla mnie normalnie) a ten mi mówi że "u mnie w b5 po jednym takim hamowaniu było by po tarczach" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polowe tych wszystkich tarcz to robi wloski bradi lub inter brakes robią dla Ate TRW fiata itp.

Ostatnio mam girlinga w dobrej cenie i takie zakładam to samo co trw i dużo tańsze od ate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mialem problemow z Mikoda.

O Ate nawet nie chce gadac :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kwasny: i znow ile wypowiedzi tyle opinii... ale dzieki grzes i devas - pogadam jeszcze z chłopakami na spocie u nas, zobaczę co ktos doradzi... A w ogolę ktoś się trafi kto przejeździł możne Mikody taki "lifetime" dla nich - tzn - o trwałości tarczy - jakby sie z nimi nie obchodzi możne świadczyć to ze nie będą na wymianę po 30k, bo to chyba nie o to chodzi - albo ja żyję w idealnym świecie, kiedy 10-15 lat temu tarcze starczały na 100k... :whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikoda zjebista firma tylko tarcze szybka sie koncza xD oczywiscie przy mojej jezdzie mialem je w b5 chcesz miec dobre heble pakuj z s4 ;D wystarcza ja caly komplet wyrwalem za 500zl zaciski tacze i klocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a jak ja mam tarcze 245 to to nic sie nie stanie jak zaloze 288 na tyl ? nie musze zmieniac przy tym zaciskow i jarzm ? tylko wystarcza tarcze i klocki ?

Zaciski, jarzma, osłony metalowe tarcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie moje pytanie czysto teoretyczne...

można zamiast średnicy 312 zastosować 320 mm , bez żadnych dodatkowych zmian ??

czyli na tych samych zaciskach? czy zaciski wtedy też trzeba zmieniać na inne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...