Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana/podmiana wtrysków, wtryskiwaczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.

Prawdopodobnie padł mi wtryskiwacz... auto szarpie po wciśnięciu gazu. Cewki i świece w porządku, na VAGu pokazuje "cylinder 2 obwód otwarty" ale żeby to stwierdzić w stu procentach muszę go podmienić i potem wymienić... I teraz pytania: Jak to zrobić? I na co zwrócić szczególną uwagę?

---------- Post dopisany 12-04-2013 at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2013 at 22:58 ----------

Up

---------- Post dopisany at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ----------

Pomoże ktoś?

Opublikowano

Podmiana jest banalnie prosta. Wyjmij je z całą listwą i nie rób tego na gorącym silniku bo przy wykręcaniu listwy uleci troszkę paliwa. Odmuchaj sprężonym powietrzem okolice wtryskiwaczy żeby przy wyjęciu nie nawaliło się do kolektora syfu a przy wymianie wtryskiwaczy warto zastosować nowe oringi :wink:

Opublikowano
  • Autor
Podmiana jest banalnie prosta. Wyjmij je z całą listwą i nie rób tego na gorącym silniku bo przy wykręcaniu listwy uleci troszkę paliwa. Odmuchaj sprężonym powietrzem okolice wtryskiwaczy żeby przy wyjęciu nie nawaliło się do kolektora syfu a przy wymianie wtryskiwaczy warto zastosować nowe oringi :wink:

no ok, a jak będę wyjmował wtrysk z listwy to duzo wahy poleci??? jakoś później trzeba odpowietrzać czy ki uj? :)

Opublikowano
Podmiana jest banalnie prosta. Wyjmij je z całą listwą i nie rób tego na gorącym silniku bo przy wykręcaniu listwy uleci troszkę paliwa. Odmuchaj sprężonym powietrzem okolice wtryskiwaczy żeby przy wyjęciu nie nawaliło się do kolektora syfu a przy wymianie wtryskiwaczy warto zastosować nowe oringi :wink:

no ok, a jak będę wyjmował wtrysk z listwy to duzo wahy poleci??? jakoś później trzeba odpowietrzać czy ki uj? :)

Pewnie tyle ile bedzie w listwie, po założeniu samo się odpowietrzy jak pompka zacznie pompować.

Opublikowano
Podmiana jest banalnie prosta. Wyjmij je z całą listwą i nie rób tego na gorącym silniku bo przy wykręcaniu listwy uleci troszkę paliwa. Odmuchaj sprężonym powietrzem okolice wtryskiwaczy żeby przy wyjęciu nie nawaliło się do kolektora syfu a przy wymianie wtryskiwaczy warto zastosować nowe oringi :wink:

no ok, a jak będę wyjmował wtrysk z listwy to duzo wahy poleci??? jakoś później trzeba odpowietrzać czy ki uj? :)

Pewnie tyle ile bedzie w listwie, po założeniu samo się odpowietrzy jak pompka zacznie pompować.

Dokładnie tak. Wyjmij całą listwę z wtryskami i rozpinaj normalnie na stole a nie nad silnikiem :wink:

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
Podmiana jest banalnie prosta. Wyjmij je z całą listwą i nie rób tego na gorącym silniku bo przy wykręcaniu listwy uleci troszkę paliwa. Odmuchaj sprężonym powietrzem okolice wtryskiwaczy żeby przy wyjęciu nie nawaliło się do kolektora syfu a przy wymianie wtryskiwaczy warto zastosować nowe oringi :wink:

no ok, a jak będę wyjmował wtrysk z listwy to duzo wahy poleci??? jakoś później trzeba odpowietrzać czy ki uj? :)

Pewnie tyle ile bedzie w listwie, po założeniu samo się odpowietrzy jak pompka zacznie pompować.

Dokładnie tak. Wyjmij całą listwę z wtryskami i rozpinaj normalnie na stole a nie nad silnikiem :wink:

Dziękuję. :)

---------- Post dopisany 27-03-2014 at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 21:15 ----------

Panowie taka zagadka:

Mam ANB, on ma wtryski z długą dyszą, a BEX ma z krótką... mimo to ANB odpala na BEXach normalnie i jest git.

I teraz pytanie: od czego te dysze? Co one dają lub nie? Ma to jakieś znaczenie, czy to kolejna wydymka mega mózgów z Audi? :decayed:

Opublikowano

Daj spokój z tą dyszą, jest dobrze, auto pojedzie na tych i na tych.

Opublikowano
  • Autor

Hahaha, ale jak mnie interesuje na maxa po co to ujostowo jest... Aha i zmień cenę w opisie na dole, bo odstrasza. ;)

Opublikowano

Inni po 200 sprzedaja i dobrze :grin:

Opublikowano
  • Autor

Hehe, komu dobrze to dobrze. ;) Bogatemu wszystko wolno, a jak człowiek po wypadku, pracować nie może, to i 100zł + KW by pomogło. ;D

  • 4 lata później...
Opublikowano

Przyłącze się do tematu.  Zmieniłem wtryski na większe,  jak auto postoi cała  noc to odpala normalnie z pierwszego, tylko nie chodzi na wszystkie gary przez jakies 15-30 sekund potem jest normalnie. Jest to wina braku zmiany programu ? 

Opublikowano

Po zmianie wtrysków na inne trzeba wprowadzić korekty w sofcie. Dlatego wymienia się je bezpośrednio przed planowanym chipem, a nie dlatego że ma się taki kaprys.

Opublikowano

To nie kaprys, nie sądziłem że aż tak bardzo namieszaja. Dziś montuje stare. Dzięki.  

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.