Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja audi B7 sedan 2005 r. 2.0 TDI BLB


majko

Rekomendowane odpowiedzi

Poniżej zdjęcia mojej audiczki, żaden wypasik, ale uważam, że w tym kolorze prezentuje się całkiem elegancko :)

e1cc23a08ce2a88fmed.jpg

9c53bb3404408bdbmed.jpg

21deb1f25ecc316amed.jpg

2e139cd8ebbbd723med.jpg

cee6ec5b4655b347med.jpg

b4ffc22881e1d6bemed.jpg

be0a3131c4a58872med.jpg

8bfca5db332a05b5med.jpg

fa54d87cb51e5751med.jpg

2856ab0a2bbcd168med.jpg

e86fd860b1d96710med.jpg

de684e62774ca1admed.jpg

pierwszy mod: zmiana gałki zmiany biegów na s-line:

2b4fe07331a898b4med.jpg

d0fe9e3fa870c79cmed.jpg

11205c684c1b0a89med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna. Widać, że zadbana sztuka. Fajnie że kolorowy FIS masz :wink: Jakieś plany na przyszłość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja raczej nie z tych co modzą na potęgę:), na razie eis zmagam z problemem wtryskiwaczy bo jeden miałem słaby i zregenerowałem, a teraz po 2 miesiącach zaczęło drgać w środku w zakresie 1800-2000 obrotów i komputerowo ten wtrysk znowu ma takie parametry jak przed regeneracją, także jak na razie problemy natury technicznej :whistling:

a ewentualne mody, to na pewno by mi się przydała kierownica trójramienna skórzana, oraz gałka zmiany biegów z s-line (sreberko :naughty:), fakt fotele nie są najwygodniejsze no ale zmiana na s-line to już spory koszt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baza do modów jest a jak już tutaj trafiłeś to na pewno będziesz coś działał. :wink4: Poczytaj troche o silniku BLB bo to trzęsienie może być problemem wynikającym z napędu pompy oleju (wałki wyrównyważające). Bezawaryjności! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc 1 mały modzik, czyli zmiana gałki zmiany biegów na s-line :)

2b4fe07331a898b4med.jpg

d0fe9e3fa870c79cmed.jpg

11205c684c1b0a89med.jpg

ewentualny kolejny mod to kierownica skórzana 3-ramienna, jednak pare pytań odnośnie jej:

1. Czy przy zakupie kierownicy 3-ramiennej bez multi mogę wykorzystać poduszkę z mojej 4-ramiennej?

2. Czy trzeba jeszcze dokonać jakieś modyfikacje do kierownicy bez multi czy po prostu wyjęcie poduszki, odkręcenie i przykręcenie nowej kierownicy?

2. Czy jeśli kupiłbym z multi to czy są już w kierownicy gotowe kostki do podpięcia i będzie działać regulacja radia? Czy trzeba jakoś do konfigurować kierownicę komputerem czy wystarczy samo podpięcie i zmiana vagiem typu kierownicy?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałeś pikowanej skóry na gałce? 1. Poduchę musisz zmienić bo nie podejdzie. 2. Taśma też do wymiany. 3. I kodowanie :wink:

Jak się pomyliłem to zaraz ktos mnie poprawi ale wydaje mi się że jak u siebie miałem wymieniana kierkę to taśma poszła nowa i kodowanie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm pikowana może też by była ok, ale dojrzałem tą i uważam że w bardzo dobrym stanie, z resztą skórka bardzo przyjemna w dotyku :)

Orientacyjna cena tej poduszki i taśmy ile średnio wychodzi? Sam raczej tego nie zmontuje, ile mechanik powinien zaśpiewać za całą robociznę, żeby było rozsądnie?

Choć wydaje mi się, że chyba jak na razie gra nie warta świeczki, moja kierownica jest w bardzo dobrym stanie, a tu jednak trochę trzeba wyłożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek lux ale felgi bym zmienił bo te to jak kolpaki wyglądają :kwasny: Trzęsie ci pewnie przez walki jak tu juz ktos wspomniał ... Sprawa do ogarniecia wraz z napędem pompy oleju i silniczek bezawaryjne wtedy jak 1.9 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzęsienie tak jak przypuszczało paru ludzi było od wtrysków, gość wymienił mi na całkiem zregenerowany a na wszystkich założył nowe uszczelniacze i śruby, trzęsienie przy obrotach ustało, a na biegu jałowym to mówi żeby pojechać do aso na wgranie nowego softu silnika, co ponoć pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majko odnośnie kiery trójramienna nowa poducha 4-ramienna mf + tempomat poducha zostaje.

Dokupienie taśmy, modułu, manetki, kabli pod poduszkę i git.

Moduł kontrolny pewnie masz 8E0953549S jak tak, szukamy 8E0953549R lub 8E0953549Q

Taśma - 4E0-953-541 z końcówką A, B

Okablowanie poduszki - 4F0 971 589 A

I kodowanie

taśmę mam 80 zł jeśli interesuje

ta_ma_1.jpg

ta_ma2.jpg

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 08:29 ----------

widzę że masz nawigacje bns dx

fajnie można ją wykorzystać spolszczyć i nagrać PL-CZ 2012-2013

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam moja kierownicę na sprzedaż jakbyś chciał 3 ramienna pikowana MuFu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...