Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o ocenę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Opublikowano

Przepławka obcina dawkę , prawie w całym zakresie obrotów.

spróbuj ja wyczyścić .

Opublikowano
  • Autor

Już była czyszczona. Jesteś pewny, że to przepływka bo kolega ma na forum na sprzedaż to najwyżej kupie?

Jak reszta logów?

Opublikowano

Reszta logów wygląda dobrze. Jak czyściłeś przepływkę?

Opublikowano
  • Autor

Benzyną ekstrakcyjną i patyczkami do uszu delikatnie, to jest bosch takze nie ma jak wyczyscic srodka

---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ----------

Korekcje też widzę że dość wysokie, jeszcze niedawno podchodzily max pod 0,80 teraz już 0,96 i niebardzo wiem dlaczego tak wysokie.

Auto ma 260 tys przebiegu i jest to przebieg oryginalny.

---------- Post dopisany 13-04-2013 at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 18:03 ----------

Wypowie się ktoś jeszcze?

Opublikowano

Przepływkę w benzynie ale nie pałeczkami a pędzelkiem z długim włosiem przemyj. korekcje może przez paliwo się pogorszyły.

Opublikowano
  • Autor

No możliwe. Zaleje jakieś lepsze paliwo i spróbuje STP dolać może się coś poprawi.

A ta przepływka na tyle przycina, że może to być dość sporo odczuwalne?

Opublikowano

W grupie 008 widać jak obcina, przeczyść ją dokładnie jak pisałem i zaloguj jeszcze raz.

Opublikowano

Jakbys kolego potrzebowal to mam nówke przepływke:)

Opublikowano
  • Autor

Wklejam logi po czyszczeniu przepływki, proszę o ocenę czy coś się poprawiło :

Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Opublikowano
Wklejam logi po czyszczeniu przepływki, proszę o ocenę czy coś się poprawiło :

Jak masz możliwość to podmień przepływke bo niema żadnej zmiany przed i po czyszczeniu przepływki.

Opublikowano
  • Autor

Właśnie nie mam za bardzo na dzień dzisiejszy od kog podmienić, będę musiał kupić.

Mam jeszcze jedno pytanie.

Zalogowałem też grupe 13 i korekcje są dużo lepsze niż tydzień temu. Jak to jest możliwe? Jest się czym martwić, czy to może kwestia paliwa?

Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Opublikowano

Zalej zwykłego ON na markowej stacji i się przekonasz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Lałem na shellu :)

Opublikowano

No i się poprawiło jak widzisz :decayed:

Opublikowano

Czyszczenie przepływki to najkrótsza droga do jej wykończenia. W poprzednim 1.9 miałem taki przypadek - po czyszczeniu przepływki dostawał muła, na vagu pokazywał 0 masę powietrza. Ale jak już się odmulił to darł jak rakieta, aż po wszystkim waliło nadpalonym sprzęgłem :wink: Raz nawet takiego bąka puścił, że gość za mną się zatrzymał hehe

Suma sumarum trzeba było ją wymienić.

Opublikowano
  • Autor

Wczesniej też lałem na Shellu :D

---------- Post dopisany 20-04-2013 at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2013 at 17:25 ----------

Witam ponownie.

Proszę o ocenę logów po zmianie przepływki:

Grupy: 003,008,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Przeplywomierz dedykowany do AFN ??? Bo luftu masz na dwa AFNy...

Opublikowano
  • Autor

Tak. Z Afna. A moge na tym jeźdżić?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.