Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] Oznaczenie na tylnej klapie - kółka


p_wisniewski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przy kupnie audi a4 Sline nie mialem na tyle oznaczen, z tego co wiem co niektóre sportowe wersje nie maja ich wogole, jednakze wiem ze byl lekko stukniety w tylek i klapa bagaznika byla wymieniana, teraz strasznie mnie to drazni i chce sobie sprawic same kólka audi na tylnia klape. Czy ktos moze mnie oswiecic jakiego rozmaru sa te kółka dla sedana i z jakiego materialu wykonane bo niechcialbym kupowac szrotu. z gory dziekuje za podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam cala tylnia klape golą, dlatego chcialbym chociaz miec same kółka aby upiekszyc mojego audiczka :), w aso mi zaproponowali plastikowa tania imitacje, a chcialbym kupic cos z metalu badz bardziej trwalszego materialu i poprostu przykleic na klape

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

no nie za bardzo wiem o co Ci chodzi :gwizdanie: to idz do tokarza :decayed:

a możesz dać jakieś foto co byś chciał? Bo rozumiem że nie chcesz ori znaczka , tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/audi-s4-C5698443.html tutaj jest zjdecie tylnej klapy, chodzi mi o znaczek firmowy audi (4 kółka), ktore kazdy audiczek powinien miec.

Wiem ze publikowanie ogloszen jest zabronione przeze mnie ale szczerze mowiac nie chce go sprzedawac, ogloszenie ma na celu utwierdzenia sie w przekonaniu ze nie ma sezonu na sprzedaz auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, kub ori a nie tam bedziesz koleczka dorabial...

Z reszta niektorzy zdejmuja te kolka nawet na nie bitych w dupsko :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kub ori = kup oryginalne :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam latam swoja bez żadnych oznaczeń na tylnej klapie :) i nawet mi sie to podoba. Przy granatowym kolorze i lampach poliftowych ładnie sie prezentuje :good: (specjalnie były ściągane) jesli jeszcze gdzieś ich nie z handlowałem /zgubiłem to moge oddac za przysłowiowe piwo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedz do Audi i kup oryginalny znaczek OOOO i po klopocie ....

tak jak kolega mówi kup w ASO i masz problem z głowy, a naprawde lepiej wyglada z :audi:, przynajmniej wg mnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem ori na allegro i jest cool. No a niby jak chcesz dorobić ten znaczek samodzielnie?? :o Nie wydaje mi się, żeby to wyglądało dobrze. No ale twój gust, twój samochód, twoja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi czym je do klapy przykleic zeby w myjni ne odpadły jaki klej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup tasme dwustronna, ale na piance...

ostatnio kupowalem auchanie za 9 zetek..

i cale z tylu kleiłem oznaczenie bo moj idiots lakiernik przykleil na silikonie i nie w ori miejscach :wallbash:

testowalem na myjce cisnieniowej... :kox:

KLIK :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...